Zapisz
Piękna panorama miasta

Z wieży rozpościera się piękna panorama miasta. Najładniejszy dostępny widok "z góry". Z pewnością... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2020
skeepek
Elbląg, Polska
Polecam

Piękny widok z tarasu wieży. Krynica Morska, Piaski cała zatoka u stóp! Można zrobić cudne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 czerwca 2020
600karolk
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy budynek i ciekawe widoki. Widać granice z Rosją i zalew wiślany. W wieży znajduję się wahadło Foucould. Miejsce do dobrych zdjęć.

1  Dziękujemy, poterrek
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Najciekawszy zdecydowanie punkt Fromborka - piękny widok z góry, wahadło Foucaulta, warto wspiac sie na gore i zachlystnac się widokiem!

Dziękujemy, N2723QWannac
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Wejście na wieżę średnio trudne, ale warto bo widok na całą okolicę jest imponujący. Jest też dodatkowa atrakcja Wahadło Foucaulta - powolna zmiana płaszczyzny ruchu wahadła względem Ziemi dowodzi jej obrotu wokół własnej osi. Polecam.

2  Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Widok z wieży jest przedni! Jestem urzeczona za każdym razem. Miła obsługa poinformowała mnie o dodatkowych atrakcjach Fromborka.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alajna S
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Dla osób z lękiem wysokości/przestrzeni końcówka wspinania może być trudna, ale zdecydowanie warto! Piękny widok na Frombork, Mierzeje Wiślaną i okolice. Zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Katarzyna Z