“Dobra pizza na trasie”
Pizzeria Flower — recenzja

Pizzeria Flower
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Spiazzi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dość dobra pizza. Smaczne składniki, świeże. Ciasto bez szału ale całość całkiem dobra.
Pyszna kawa !
Obsługa bardzo nastawiona na tubylców bądź Włochów. Nas traktowała inaczej. Czuć było ze jesteśmy mniej ważni. Na rachunek czekaliśmy ok 20 min przy obłożeniu restauracji aż 3 stolików.
Polecam po drodze zawitać, będzie miło. Fajerwerków natomist szukać należy w innym
Miejscu :)

Spiazzo, Trydent
Spiazzi, Caprino Veronese

Brentino Belluno, Province of Verona

Caprino Veronese, Province of Verona

Byłeś(-aś) w Pizzeria Flower? Podziel się wrażeniami!