Pięknie i spokojne miejsce

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018
Marcia1803
Polska Centralna, Polska

Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Plaża i kanion robią niesamowite wrażenie. Mimo iż samo dojście z parkingu na plaże jest po kamienistej i wyboistej drodze to piękno tego miejsca zdecydowanie wynagradza trud. Do tego cisza, spokój, przestrzeń i piękna przyroda. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, JacOrs
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Dojazd samochodem osobowym tylko do określonego parkingu,dalej tylko 4x4 lub z buta.Dojście do plaży kamieniste za to z pięknymi widokami.Po drodze mijamy kilkanaście bunkrów. Sama plaża usytuowana w przecudnej zatoczce,woda lazurowa,bar,płatne leżaczki.Dalej za plażą cudowny kanion z pięknymi skałkami ,coś dla osób lubiących wspinaczkę. Jak dla mnie za dużo ludzi ,ale warto pojechać tam nawet na kilka godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marcia1803
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Najpierw dojazd krętymi górskimi drogami, później parking (200 lek) i 20 minut marszu po wyboistej drodze. Leżaki płatne (500 lek parasol+2 leżaki). No i ten widok! Lazurowa woda, czyściuteńka, chociaż chłodna, niewiele osób, niedaleko jaskinia w skale, do której można wejść. A dla zgłodniałych ryba obsypana jedynie solą, smażona na blasze, jak to powiedziały nasze dzieci, najlepsza jaką jadły w życiu (1.000 lek sztuka). Nam akurat przeszkadzały muchy, może taki traf i normalnie nie łażą po człowieku, ale i tak nasz nr 1! Musicie tę plażę zobaczyć!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, MagdaG252
Zrecenzowano: 27 września 2017

Plaża zdecydowanie warta polecenia z niezapomnianymi widokami. Dojście do niej dość dzikie, kamieniste ale przy tych widokach nie ma większego znaczenia.Parking 200 Leków a później 20 minut marszu. Lazurowa woda, dużo zieleni, drobniutkie kamyczki, leżaki płatne. Na miejscu camping, bar na środku plaży w której nocuje barman :) można kupić picie i coś drobnego zjeść. My trafiliśmy na bardzo wzburzone morze, ogromne fale, które w nocy zalały większą część plaży, ale barman śpiąc w barze na hamaku nic nie słyszał :) pozdrowienia dla barmana :) Koniecznie zobaczcie tą plażę do dziś mamy w pamięci te widoki!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, 80przemo
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Plaża śliczna. Woda krystalicznie czysta. Ludzi niewiele, można wypożyczyć leżaki za 500lek. Jedyny minus to dojście od parkingu - dość daleko szutrową drogą w pełnym słońcu. Parking płatny 200lek.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, pgext