Himare

“Totalna klapa!”

Taverna Lefteri - Since 1998
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Himare)
Kuchnie: Grecka, Albańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa

Byliśmy że znajomymi na obiedzie a polecanej restauracji.

Totalnie nie polecam.
1. Filet z piersi podany polsurowy
2. Po carbonara na drugi dzień 2 osoby miały wesołe doznania w toalecie - omalo nie skończyło się pogotowiem.

Odradzam

Dziękujemy, 184dariuszp

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego pobytu w Himare odwiedziliśmy to miejsce trzykrotnie. Za każdym razem było perfekcyjnie. Pyszne ryby, owoce morza, kurczak sałatki oraz wino. A to wszystko w świetnych cenach. Do tego przy każdym posiłku przystawki oraz deser w postaci owoców.
Obsługa na bardzo dobrym poziomie.
Niestety nie można płacić kartą, ale przy pozostałych zaletach to nieistotny szczegóły.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Najlepsze jedzenie w Himare nigdy nie jadłem lepszego mięsa na świecie mógłbym tam jeść tam co dziennie

Dziękujemy, Olkus009
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w samym centrum ale nie przy mocno ruchliwej ulicy, można zaparkować bezpośrednio przed lokalem, jednak problemem jest znalezienie miejsca. Jedzenie bardzo dobre, bardzo dobre krewetki oraz grillowane warzywa. Polecam. Starter i deser w postaci melona oraz arbuza gratis. Dobre lokalne wino. Generalnie lokal godny polecenia.

1  Dziękujemy, PB1000PB
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni dobrymi opiniami, wczoraj testowaliśmy restauracje. Jedzenie nie zawiodło, ale porcje nie należą do największych. Dobre, lokalne wino i miła obsluga. Dostaliśmy gratisowy starter i deser w postaci kawałków arbuza i melona. Minus to ograniczona liczba miejsc. My byliśmy ok 19.00 i bez problemu dostaliśmy stolik, ale po ok. 30min przed lokalem zaczęła się już ustawiać kolejka gości czekających na stolik.

Dziękujemy, SylwiaBu

Taverna Lefteri - Since 1998 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Himare, Vlore County

Byłeś(-aś) w Taverna Lefteri - Since 1998? Podziel się wrażeniami!