“Rozczarowanie”
Cibo Mare E Terra — recenzja

Cibo Mare E Terra
Nr 3 wśród 60 Restauracje (Himare)

Odwiedziliśmy restaurację zachęceni pozytywnymi opiniami. Zamowiliśmy ravioli (najdroższe danie wśród makaronów w karcie), które było mocno średnie. Oraz makaron z kurczakiem, ale otrzymaliśmy makaron z pieczarkami, który również nie zachwycał smakiem. Porcje niewielkie. Można płacić kartą Visa i American Express.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie naprawdę bardzo dobre, ale niestety próbowano nas oszukać poprzez podwójne policzenie potraw.

Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 335ardis, Public Relations Manager, Cibo Mare E TerraOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear Anna,
Thank you for your review but it was just a mistake and in your total bill we did it minus and you haven’t pay for that dish and if u don’t see your bill the waiter will do it just to be sure of it again it won’t be charged in you total sum.
Best regards.

Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez przypadek przejeżdżając obok restauracji. Zamówiliśmy kurczaka z grilla, sałatkę grecką oraz makaron z sosem pomidorowym. Makaron był rewelacyjny! Porcja idealna a sos zdecydowania home made, polecam. Sałatka bardzo dobra jedynie kurczak odrobine suchy, ale to się może zdarzyć każdemu. Wszystko pięknie podane a widok na morze jest jak wisieńka na torcie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kozaczini
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Zamówiłyśmy lokalne ryby i pieczone krewetki i domowe wino do tego( o,5 l). Zapłaciłyśmy ok. 1800 leków ( ok 15 euro). Mimo ,że byliśmy w grupie , nie czekaliśmy zbyt długo. Pełna satysfakcja , również w zakresie samego lokalu ,jak i obsługi.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Bardzo smaczne, zwłaszcza makarony; tagliatelle robione na miejscu z sosami klasycznym pomidorowym oraz grzybowo - mięsnym po prostu niebo w gębie.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Katarzyna G

Cibo Mare E Terra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Himare, Vlore County

Byłeś(-aś) w Cibo Mare E Terra? Podziel się wrażeniami!