“Kocham to miejsce.....”
Koliba Josu — recenzja

Koliba Josu
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Zuberec)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jeździmy do Zuberca od wielu lat. Zawsze nocujemy w Kolibie Josu lub Penzionie Josu. Uwielbiamy to miejsce i czasami robimy sobie taki mały wypad na weekend, niekoniecznie w ferie lub wakacje. W samym Penzionie jest wiele atrakcji: basen w cenie noclegu, sauna, bowling, piłkarzyki, bilard, tenis ziemny, szachy na powietrzu, dietsky kutik (czyli bawialnia dla dzieci), plac zabaw dla dzieci na zewnątrz. Rewelacja dla rodzin z dziećmi i oczywiście nie tylko dla rodzin. Poza tym REWELACYJNE jedzenie (nasze ulubione Oravska pohutka). Już chyba spróbowaliśmy wszystkiego. Obsługa świetna. Oprócz tego piękna przyroda, góry przed nami za nami. A co jest dla nas na plus - ta miejscowość, to mam czasem wrażenie, że bezludna wyspa, co dla nas jest bardzo zachęcające. Marzymy o takim wypoczynku, spacery po uliczkach, gdzie nie musimy się z nikim przepychać. Sama miejscowość ma swój specyficzny klimat. Ja jestem w tym miejscu zakochana. Oczywiście jest jeden minus - nie jest tanio w Penzionie. Myślę, że to zasługa wprowadzenia euro. Wcześniej jeździliśmy tam prawie "za darmo", teraz wszędzie drogo. I nie dajcie się zwieść, że obok w knajpach jest taniej. Trochę taniej jest, ale nie warte jest to jedzenie takiej ceny. Wypróbowaliśmy nie jedno miejsce w Zubercu. Niestety wszystkie się umywają do Koliby Josu.

Dziękujemy, petra212018

Zrecenzowano 19 marca 2019

Bardzo miłe miejsce z szybką dobrą obsługą dużym wyborem dobrych dań lokalnej kuchni. Osobiście zamówiłem flaki i byłem zaskoczony. Zupełnie inaczej przyrządzone niż znamy w kuchni polskiej, ale ciekawe. Polecam

Dziękujemy, Tomula67
Zrecenzowano 22 lutego 2019

Rewelacyjne regionalne potrawy. Miła obsługa. Dania są wydawane w ekspresowym tempie. Wystrój bardzo klimatyczny. Czasem gra muzyka na żywo. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Sylwia B
Zrecenzowano 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie urządzona w góralskim stylu gospoda. Klimatyczna z otwartym kominkiem na środku. Obsługa miła, dość sprawna. Dania świeże, nie trzeba na nie długo czekać. Gulasz z jelenia z knedlikami bardzo smaczny, zupa czosnkowa wyborna, natomiast kluseczki z baraniną tragiczne; tzn. kluseczki OK ale baranina niejadalna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Q7747AGanitak
Zrecenzowano 3 stycznia 2019

To już była nasza trzecia wizyta w tej restauracji. Za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleniu z serwowanego jedzenia oraz z obsługi. W porze obiadowej jest problem ze nalezieniem wolnego stolika. Widać ,że restauracja cieszy się dużym powodzeniem. Ceny są bardzo przystępne a jedzenie bardzo dobre i świeże. Przyjemny ciepły klimat i wystrój. Dodatkowym atutem jest pensjonat w którym można pograć w kręgle oraz popływać na basenie

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Patka01

Koliba Josu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koliba Josu? Podziel się wrażeniami!