Jeden z najbardziej okazalych wodospadów

Jeden z najbardziej okazalych wodospadów w Islandii. Zachwyca swoim rozmiarem, kaskadowo lecąca... Przeczytaj więcej

Karlusia
Warszawa, Polska
Najpiękniejszy wodospad na wyspie

Niesamowita siła natury i piękne krajobrazy wokół. Do tego miejsca trzeba przyjechać i zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 lutego 2019
piotrb325
Dębowiec, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (11 568)

Zrecenzowano: 21 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Wodospad jest nieprawdopodobny, robi niesamowite wrażenie poprzez swoją wielkość i odbicia promieni słonecznych w kroplach wody, która rozpryskując się daje wrażenie ciągłego deszczu.Wodospad podobał mi się bardziej niż Niagara.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Beata46
Zrecenzowano: 5 września 2015

. Wodospad robi duże wrażenie, szczególnie w słoneczne dni, gdy unosi się nad nim tęcza (czasem niejedna!). Woda rozbryzgująca się na skałach tworzy wieczną mgiełkę, dlatego na spacer trzeba się ubrać w nieprzemakalne ubrania (należy uważać na śliskich skałach).

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
1  Dziękujemy, 619rafa_b
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Kolejny punkt na mapie Islandii który trzeba zobaczyć!! Cos niesamowitego, zapiera dech w piersiach. Można podejść do niego bardzo blisko. Polecam w maju, pozostały śnieg z woda tworzy niesamowite kolory. Łatwo dojechać;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Beata P
Zrecenzowano: 10 czerwca 2015

Piekny wodospad, robi ogromne wrazenie. Tecza, unoszaca sie nad woda poteguje doznania. Moc wodospadu i szum wody zachwycaja. Trzeba uwazac na aparat (duza bryza od wodospadu). Obowiazkowy punkt na Islandii

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2015
1  Dziękujemy, Maya1378
Zrecenzowano: 5 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce. Polecam jednak tę atrakcje wiosną i latem. Szansa na wspaniały widok znacznie większa . Panoramiczny widok, olbrzymia ilośc wody spadająca robi ogromne wrażenie . My byliśmy w styczniu . Padał gęsty śnieg i widok był bardzo ograniczony. Nie mnie, warto zmierzyć się z taką naturą

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2015
Dziękujemy, Elizawwa