“Słabe, tłuste jedzenie, sosy z proszku, arogancki menadżer.. ”
Nelly Kellys — recenzja

Nelly Kellys
Nr 1 wśród 42 Restauracje (Trutnov)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słabo. Jedzenie odgrzewane, sosy z proszku, burger suchy. Spalone i tłuste krazki cebulowe. Menadżer wzruszył ramionami, gdy kelnerka przekazała mu nasze skargi, a następnie cały staff uśmiechnął się pod nosem, myśląc że nie rozumiemy sytuacji. Barman nie potrafi zrobić poprawnego whisky sour... Nie przychodzcie tu. 2* za wystrój wnętrza, bogaty wybór alkoholi i ceny.

Dziękujemy, 842grzegorzb

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, włącznie z barmanem który zrobił naszym dzieciom niespodziankę serwując gratisowe bezalkoholowe drinki.jedzenie wyśmienite, elegancko podane.można dzielić rachunek między rodzinami, można płacić kartą, szczerze polecam

Dziękujemy, agnieszka s
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na uwagę zasługuje przede wszystkim obsługa, porozumiewająca się zarówno po polsku jak i po angielsku.
Jedzenie bardzo dobre, zwłaszcza wspomniane już na TA żeberka. Polecamy!!

Dziękujemy, 141mateuszk
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wege burgery :)
Bardzo miła obsługa, porozumiewają sie w rożnych językach, bardzo przystępne ceny

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 452kasandrak
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa :) Do tego normalne, niewygórowane ceny. Jedliśmy hamburgera Nelly oraz krem z cukinii i krążki cebulowe. Wszystko pyszne a do tego piwo Kozel i cider kingswood- pychotka! Szczerze polecamy ;)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, michdars

Nelly Kellys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trutnov, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Nelly Kellys? Podziel się wrażeniami!