“Kolacja mojego życia ”
Konoba Bracera — recenzja

Konoba Bracera
Nr 20 wśród 66 Restauracje (Primosten)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam stek i autentycznie przy pierwszym kęsie popłakałam się, najlepszy stek w życiu! Chłopak zamówił spaghetti z krewetkami i również bardzo zadowolony. Fajne miejsce, z czystym sercem polecam :)

Dziękujemy, sabinam260

Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka przy samym morzu. Bardzo dobre jedzenie dobrze doprawione. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam odwiedzić warto.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, D9878MNrobertb
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Poza przemiłym kelnerem który ma narzeczoną z Polski nic więcej nie zasługuje na poświęcenie uwagi tej restauracji - właściwie odczułem ze restauracja skupia się na ilości a nie jakości jedzenia - korzystają z lokalizacji przy głównym szlaku komunikacyjnym i nie dbają o to abyś wrócił - chodzi głównie o jakość jedzenia.
Odwiedziłem to miejsce pierwszy i ostatni raz. Niestety bo potencjał jest.

Dziękujemy, marcinn448
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie lekko poniżej średniej do tego bardzo słaba obsługa w okolicy dużo więcej zdecydowanie lepszych i bardziej godnych polecenia lokali

Dziękujemy, 622micha_r
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, super obsługa,ceny jak to na chorwacji.
Co moge polecic to grilowane lignje bardzo dobrze przyżądzone delkatne a nie jakas guma.

Dziękujemy, koliberos

Konoba Bracera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Primosten, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Konoba Bracera? Podziel się wrażeniami!