“Super”
Konoba-Pizzeria-Nana — recenzja

Konoba-Pizzeria-Nana
Nr 10 wśród 66 Restauracje (Primosten)

Bardzo dobre jedzenie i pizza. Oferują bardzo dobre paprykowe i czosnkowe czekadelko, rakija i lizaczki dla dzieci. Jak na razie jedyna restauracja w Primosten, która miała kolorowanki i kredki dla dzieci. Miła obsługa.
Polecam

Dziękujemy, KatarzynaW342

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pyszne potrawy , bardzo gościnni właściele kanoby . Wszystko zawsze świeże i super doprawione . Tyko w tej restauracji mogliśmy spróbować wyjątkowych polędwiczek jagnięcych , frytowane lignie rozpływają się w ustach. POLECAM !!!

1  Dziękujemy, Halina K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Samo jedzenie na dobrym poziomie. Pizza można powiedzieć na 4,5. Sałatka z kalmarow raczej na 3,5. Duży problemem okazała się płatność kartą. Kelnerka mówiła że to tylko problem z terminalem ale wydaje się że to standard po prostu. Ne jedzenie czeka się około 45 min przy niezbyt dużym oblozeniu. Ceny standardowe jak na tą część wybrzeża.

Dziękujemy, cimoch78
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne. Tuniczyk palce lizać.Pizza wyśmienita. Polecam wszystkim.Przemiła obsługa. A na koniec coś pysznego .RAKIJKA.

Dziękujemy, alex022908
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam ! Zamówiliśmy Pizzę Capriciose i była genialna ! Ser rozpływał się w ustach nic do niej więcej nie trzeba. Bardzo miły kelner który dba o klientów ☺️

Dziękujemy, 895monikal

Konoba-Pizzeria-Nana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Primosten, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Konoba-Pizzeria-Nana? Podziel się wrażeniami!