“Smacznie”
Konoba Tereza — recenzja

Konoba Tereza
Nr 7 wśród 66 Restauracje (Primosten)

Porcje są duze, menu krótkie, większość robiona jest na grillu. Serwuja owoce morza, ryby, mięso;
Na pożegnanie rakija

Dziękujemy, KatarzynaW342

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Jedna z lepszych restauracji w Primosten. Zaskoczyła nas bardzo miła obsługa. Pyszne jedzenie. Piękny wystrój i design lokalu, bardzo klimatyczny.
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, jull_5565
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Dostaliśmy jedną porcję ryby więcej, ponieważ nasze porcję miały trochę mniej niż było w menu

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamila C
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce. Bardzo smaczne jedzenie i bardzo sympatyczna obsługa. Ładnie, schludnie ale niekoniecznie super elegancko, co jak dla mnie jest plusem ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, weronikal510
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga. Swobodna atmosfera. Smaczne owoce morza. Pyszny stek z tunczyka. Duzy gosci w porze kolacji. Sugeruje wczesniejsza rezerwacje.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sabina s

Konoba Tereza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Primosten, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Konoba Tereza? Podziel się wrażeniami!