Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel w cudownym położeniu, byliśmy w nim w 2018 roku i wróciliśmy w tym roku. Hotel sieci Barceló, jedzenie pyszne, napoje alkoholowe dobrej jakości. Piękna plaża przy hotelu - Jandia, hotel położony w pięknej miejscowości Morro Jable. Warto się wybrać do tego hotelu.

Dziękujemy, SylwiaS424
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie po przyjeździe w nocy do hotelu dość słabe. Pokój na parterze, nadszarpnięty zębem czasu, a co najgorsze po otwarciu drzwi uderzył nas odór. Klimatyzacja niestety stara i terkocząca o bardzo niskiej wydajności. Rano wyglądało już nieco lepiej, ale i tak uważam , że standard pokoju to max. 3 gwiazdki. Sejf dodatkowo płatny 3 euro za dzień. Sprzątanie pokoju oceniam dobrze. Baseny ładne, ale niestety woda niepodgrzewana i trzeba mieć samozaparcie, żeby do niej wejść. Jedzenie ok, choć po tygodniu może się znudzić. W barach bardzo miła obsługa, robią dobre drinki. W okolicy piękna plaża z czystą, ciepłą wodą. Pobyt ogólnie oceniam pozytywnie, ale to nie są 4 gwiazdki.

Dziękujemy, Miki259
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Pobyt na przełomie czerwca i lipca 2019r. w pokoju superior w budynku głównym, co szczególnie polecam osobom starszym, mniej sprawnym, gdyż teren hotelu jest ogromny i będzie koniecznie pokonywanie wysokości, idąc na główne posiłki z innych budynków mieszkalnych. W budynku głównym wspaniały widok na ocean. Hotel położony na wzgórzu, przy deptaku w stronę miejscowości Morro Jable. Jakość i różnorodność jedzenia wyśmienita. Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta i dyskretna. Dostępna strefa SPA i siłownia. Największą zaletą hotelu są spokój, profesjonalizm załogi, jedzenie. Wadą może być usytuowanie na wzgórzu i rozległym terenie dla osób mniej sprawnych. Polecam ten hotel i chciałabym do niego wrócić.

Wskazówka dotycząca pokoi: W budynku głównym jest winda i gwarantowane widoki na ocean - polecam wybór pokoju superior dla osób starszych, mniej sprawnych, wygodnych.
Dziękujemy, M6916KUninal
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

This was our second stay at this hotel, first in 2007. Great hotel, food, service, surroundings, swimming pools, etc. The only downside is the lack of dance parties for adults in the evenings, but probably such a network policy. And the second thing is the evening animators, when we were in Majorca it was there that they managed to kidnap the entire dance hall and it was great fun, and here they showed off their dance skills, which is a pity because people would like to play. However, stay and hotel for a big plus, we will definitely return to the Hotel Barcello.

Był to nasz drugi pobyt w tym hotelu, pierwszy w 2007 roku. Super hotel, jedzenie, obsługa, otoczenie, baseny itd. Jedyny minus to brak zabaw tanecznych dla dorosłych wieczorami, ale pewnie taka polityka sieci. I druga sprawa to wieczorni animatorzy, jak byliśmy na Majorce to tam potrafili porwać cała salę do tańca i była super zabawa, a tutaj bardziej popisywali się swoimi tanecznymi umiejętnościami, a szkoda bo ludzie chętnie by się pobawili. Jednak pobyt i hotel na wielki plus, na pewno wrócimy do hotelu sieci Barcello.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, marcinpaszek2019
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Jedyne czego brakuje to potańcówek w hotelu. Reszta na plus. Piękne widoki na ocean i dojście do plazy zajmuje około dziesięciu minut. Skorzystaliśmy z dwóch wycieczek, rejs po oceanie i safari, przeżycia niesamowite. Obsługa bardzo miła.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, Paradise58320379027