Zrecenzowano: 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych hoteli w jakich byłem w Hiszpani. Obsluga wielojezyczna,obsługa doskonała bardzo mily Pan kelner Jarek;), plaża bliziutko, jedzenie pierwsza klasa,widok na morze,przepięknie nic dodać nic ująć

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, 299erickd
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Hotel 4* jedzenie rewalacja szczegolnosci sniadania pokoje ok baseny czyste i zadbane mielismy normalne ĄL wystarczace pokoje polecam z widokiem na ocean szczegolnosci w budynku 6 .REcepcja pomocana starajasie pomoc pokojowki mile warto zostawic im tipa

Wskazówka dotycząca pokoi: tylko z widokiem na ocean byle nie na parterze
Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, Sightsee23677964022
Zrecenzowano: 24 października 2018

Hotel , ogród, jedzenie , obsługa, plaża, widoki, wszystko po prostu super !!!Miejsce godne polecenia , można jechać w ciemno , a szampan do śniadania ... no bajka !!Czysto, brak robactwa, prawdziwe drinkiJeszcze tam wrócę !!

Termin pobytu: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
1  Dziękujemy, MariuszW1421
Zrecenzowano: 24 września 2018

Byłam w hotelu ze znajomymi we wrześniu. Mieszkaliśmy w bungalowach. Znajomi wybrali pokój z widokiem na morze i otrzymali takowy na najwyższym to jest 2 piętrze. Ja z mężem natomiast mieliśmy pokój bez widoku na morze więc otrzymaliśmy pokój niżej na 1 piętrze. Pokoje jak na zdjęciach w ofercie, duże przestronne w kolonialnym stylu, bardzo wygodne materace, w każdym pokoju set z kawą i herbatą. Rewelacja, super spałam i było bardzo cicho. Baseny świetne, nie ma walki o leżaki zawsze znajdowaliśmy wolne, piękny ogród, zadbany - rewelacyjnie się wypoczywało chodząc po uliczkach w ogrodzie.
Największy plus przyznaje hotelowi za jedzenie - kolacje tematyczne, przepyszne ryby, mięso, dużo owoców morza, kuchnia hiszpańska, desery, Kava do śniadania poprostu jak na All Inclusive jedzenie dopieszczone nie ma masówki. Dodatkowo w hotelu przebywa klient z tej lepszej półki - niemcy, francusi, hiszpanie, anglicy, dużo polaków - spokój cisza, ludzie potrafią się zachować, nikt się nie przepycha, każdy sprząta po sobie. Cudownie. Obsługa przemiła przy recepcji można dogadać się po polsku!!!
Alkohole w barze - kolejny ogromny atut - importowane - Aperol Spritz, Martini, prawdziwe whisky, barmani wyszkoleni przemili , muzyka na żywo poprostu brak mi słów.
Do plaży jest kawałek ale za to plaża jest przepiękna - szeroka piaszczysta i ciągnie się kilometrami, w rejonie Moro Jable są najpiękniejsze plaże - w Costa Calma gorsze.
Do miasteczka Moro Jable można dojechać taksówką z pod hotelu kosztuje 4 Euro, jak ktoś lubi spacery także 15 minut i jesteśmy na miejscu.

Zdecydowanie polecam hotel!!!!

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, Marlena B
Zrecenzowano: 18 września 2018

Wspaniały hotel z pięknym widokiem na ocean. Obsługa zawsze uśmiechnięta. Smaczne jedzenie. Dużo roślinności i ścieżek do spacerowania. Baseny są duże i mają fajne kształty. Blisko plaży i miejscowości Morro Jable. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts