Krasne

“Tragedia ”
Kolorado — recenzja

Kolorado
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Krasne)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy w kilka osób. Na dobrą pizze i burgery. Była sobota po południu. Zapytaliśmy się o czas oczekiwania Pani powiedziała że burgery minimum godzina pizza około 45. Zamówilismy 2 duże pizze. Czas oczekiwania to około 10min. Okazało się że burger którego ktoś zamówił przyszedł do nas i wmawiano nam że to od nas i mamy zapłacić. Pizza dość mokra lejaca się. Sosy jak woda. Cała noc każdy z nas spędził na toalecie oraz wypijajac po sporej ilości wody. Nie polecam
Wychodząc mieliśmy wrażenie że kelnerki specjalnie mówiły o tak długim czasie oczekiwania aby się tylko pozbyć klientów.

Dziękujemy, 312dariap

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, mało takich miejsc w Polsce. Jedzenie bardzo dobre, krótki czas oczekiwania. Polecam.

Dziękujemy, piniadz
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsc na wypad z dziećmi, dzieci maja do dyspozycji płac zabaw , były bardzo zadowolone. Natomiast jedzenie a dokładnie pizza bardzo dobra, bardzo duża w dobrej cenie. Wystrój ma swój klimat, obsługa dobrze ubrana i pomocna. Napewno tam powrócimy na pizzę i nie tylko, plecami

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, wystrój jak w barze amerykańskim. Obok widziałam jest kręgielnia. Pizza i frytki smaczne, tak jak i sosy :D Chętnie wybiorę się tam jeszcze raz, nie mam sie do czego przyczepić ^^
Łatwy dojazd na wylotówce z Krasne w stronę Łańcuta, droga numer 4.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Trek778086
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Bar w amerykańskim stylu, niemal jak z filmu wyjęty... ma swój klimat, choć nieco ciasny i głośny (a może tak ma właśnie być). Jedliśmy pizzę, która bardzo dobrze nam smakowała, fajne ciasto, dużo sera, dobrze skomponowane dodatki. Obsuga niemal błyskawicznie reagowała na wszelkie potrzeby, bardzo miła i kompetentna. Spędziliśmy w Kolorado bardzo miłe popołudnie, delektując się bardzo dobrą pizzą.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 415marcind

Byłeś(-aś) w Kolorado? Podziel się wrażeniami!