“Wyśmienite jedzenie ”
Restaurant Korta — recenzja

Restaurant Korta
Nr 7 wśród 50 Restauracje (Fazana)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Pyszne sardele, dorada. Każde z dań bardzo dobre, szybko podane , miła i kompetentna obsługa. Przystępne ceny

Dziękujemy, Dorota G

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże jedzenie, uśmiechnięci kelnerzy, przyjemna atmosfera. Duży wybór dań, każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo przystępne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 288karolinap
Zrecenzowano 20 marca 2018

Świetne miejsce dla miłośników wspaniałych, świeżych ryb i owoców morza. Świetna lokalizacja, zaraz przy nabrzeżu, więc piękny widok na port i morze. Kalmary i małże najwyższej jakości. Ceny umiarkowane. Do polecenia.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, JerzyZ41
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miło i smacznie. Zjedliśmy doskonałe pizze, smakowało całej naszej piątce. Świetna obsługa, fajne miejsce z pięknym widokiem. Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bylismy w restauracji Korta dwa razy, za pierwszym razem byliśny obsługiwani przez przemiłą i pomocną Panią, mimo ze burgery które zamówiliśmy nie były medium, a well done (chyba w całej Chorwacji serwuja tylko well done) ze wzgledu na miłą obsługe postanowiliśmy dać im drugą szanse. Zamowilismy kalmary i małże, jedzenie w którym sie specjalizują. Owoce morza były najwyższej jakosci, a obsługujący nas Pan kelner był bardzo pomocny i miły. Jeżeli chodzi o napoje to kosztowaliśmy jedynie pysznego i bardzo taniego białego wina oraz smacznej kawy. Gorąco polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Przemek R

Restaurant Korta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Korta? Podziel się wrażeniami!