Garden Palms Hotel
268 USD
Melia.com
  • Basen
  • Bezpłatny parking
Coral Reef Beach Resort(Pwani Mchangani)
  • Śniadanie w cenie
Waikiki Zanzibar Resort(Pwani Mchangani)
Brak dostępności u naszych partnerów w wybranym terminie
Villa Dida(Pwani Mchangani)
Brak dostępności u naszych partnerów w wybranym terminie
Zrecenzowano 25 kwietnia 2016

Napisze krotko. Dwa tygodnie, ktore tu spedzilismy poplynely tak szybko, ze nie wierzylismy, ze to juz koniec. Pyszne jedzenie, niesamowita obsluga, lokalne wycieczki w kameralnym gronie i nasze ukochane nurkowanie. Wykupilismy pakiet "diving all inclusive" ktory pozwalal nam nurkowac bez ograniczen. Wykorzystalismy go maksymalnie i osiem dni spedzilismy w najpiekniejszym miejscu swiata - w parku narodowym rafy wyspy Mnemba. Takich widokow i takich kolorow oceanu nie widzialem jeszcze nigdzie. Pod woda - pelno zycia - i fauna i flora. Zaliczylismy rekiny rafowe, zolwie i niesamowicie wielkie lawice roznych przpieknych rybek. W przedostatnim dniu nurkowalismy na miejscu zwanym "big wall" na 40 metrach. Miejsce to jest w ciagu roku trudno dostepne ze wzgledu na fale. Teraz jednak w okresie niby pory deszczowej ocean byl jak jezioro. Przezylismy spotkanie z olbrzymia Manta. Dziekujemy Eugenowi -naszemu instruktorowi. Naprawde zostal swietnie wyszkolony przez polskich instruktorow. I musimy tez pochwalic Mariam - nasza kucharke - za cale jedzenie. ALe jak nam przygotowala krewetki w jej specjalnym sosie z ryzem z warzywami i z surowka suahili to mielismy niebo w gebie. Pozdrawiamy cala zaloge i takze nieobecnych - Anie i Artura - wlascicieli hotelu

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mci1972
Zrecenzowano 15 kwietnia 2016

Wróciliśmy własnie z przyjaciółmi z Zanzibaru. Wykorzystaliśmy wiosenną promocję w Garden Palms i odwiedziliśmy tą rajską wyspę. Pobyt był wspaniały a czas tak szybko mijał, ze mimo 2 tygodni pobytu żałowaliśmy, że musimy wracać.
Z lotniska odebrała nas Miriam - nasza kucharka - i od razu zaczęła pytać co najbardziej preferujemy w jedzeniu. I oczywiście od pierwszego posiłku zaczęliśmy od homarów. Nie da się opisać co ta dziewczyna wyczarowywała w kuchni. A do tego świeżo wyciskane soki z owoców, drinki z palemkami, mandazi ( takie zanzibarskie paczki ) podawane z własnej roboty dżemem z mango i z maracuji. POEZJA. Wycieczki zaliczyliśmy w dwa dni i naprawdę warto było. Plus wycieczek - byliśmy sami i przewodnik był tylko dla nas. Jak obserwowaliśmy te grupy 40 - 50 osobowe to współczuliśmy im.
W hotelu rodzinna atmosfera. Cisza i spokój. Żadnych ekscesów czy hałasów. Na życzenie sprzątanie - można nawet codziennie.
Był jeden minus - nie było właścicieli. I dlatego tą droga dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego urlopu. Pozdrawiamy Pani Aniu i Panie Arturze.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, pola298
Zrecenzowano 22 marca 2016

Hotel od jesieni ubiegłego roku nieczynny. W ostatniej chwili na miejscu lub przed wylotem jest informacja, że goście mają pobyt w innym miejscu. Przewodnik, który zna język polski już dawno nie współpracuje z tym hotelem i wycieczki są wykupywane od lokalnych biur lub bezpośrednio u tubylców. Warunki sanitarne i socjalne fatalne. Cena za pobyt zdecydowanie nieadekwatna do oferty.

Data pobytu: styczeń 2016
10  Dziękujemy, Zdzisław J
Zrecenzowano 2 października 2015

No niestety... kompletny brak profesjonalizmu... wykupiliśmy 10dniowy pakiet all inclusive na nasz miesiąc miodowy. Pan Artur odebrał nas z lotniska i powiadomił, że nie jedziemy do Garden Palms tylko do hotelu jego znajomych, bo on ze swoim hotelem ma problem prawny. No cóż, my w szoku, bo wypadało by nas chyba powiadomić o takim fakcie PRZED przylotem, wtedy moglibyśmy sobie wybrać którykolwiek inny hotel, który odpowiadał by nam a nie Panu Arturowi. Biorąc pod uwagę ceny hotelu, w którym wylądowaliśmy śmiem twierdzić, że Pan Artur nie był stratny ;-) parę słów o jedzeniu i opcji all inclusive: jedzenie smaczne, duże porcje. Problem jedynie taki, że w kuchni ciągle czegoś brakowało. Po 2 dniach czekania uznaliśmy, że musimy zgłosić to właścicielowi, na co dostaliśmy odpowiedź, że musimy mu zgłaszać takie rzeczy od razu.. halo?! MY mamy zgłaszać, że czegoś brakuje? A to przepraszam nie w gestii właściciela dbać o zapasy w kuchni?! Ewentualnie można też nauczyć tego obsługę. W Garden Palms byliśmy, żeby zobaczyć czy to w ogóle istnieje... mnóstwo obsługi kręciło się na miejscu, basen był remontowany, może to były te "problemy prawne"? Tego nie wiemy i nie oceniamy, ale uważamy że należała się nam ta informacja przed przyjazdem, ewentualnie obniżka ceny do tej którą miał hotel, w którym mieszkaliśmy. Nic z tego, wszystko obliczone co do dolara... potwierdzam opinię kilku ludzi, którzy się tu wypowiadali. Liczy się zysk, a nie klient. Nie jesteśmy wymagającymi ludźmi, dlatego wyjazd mimo wszystko upłynął nam w miłej atmosferze i rewelacyjnie wypoczęliśmy, bo Zanzibar to przepiękne i klimatyczne miejsce, jednak wszystkim przed wylotem radzę się dopytać czy na pewno mają zapewniony nocleg w Garden Palms. A jeśli jeszcze nic nie zabukowaliście, pomyślcie nad innym miejscem :-)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
13  Dziękujemy, cezarencja
Zrecenzowano 23 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Z grupa znajomych wybralismy sie na zanzibar by odpoczac i najesc sie owocow morza. Hotel sprzyjal naszemu celowi. Bardzo spokojna okolica, bardzo malo turystow, w pokojach czysto i co najwazniejsze - chlodno;) obsluga mówiąca po polsku i agnielsku bardzo ulatwila nam pobyt.

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, PiotrMac