Top of Zante

Tego się nie da opisać tam trzeba być! W pierwszy dzień pojechaliśmy na taras widokowy i klif... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Izucha
Oświęcim, Polska
O poranku bez ludzi ,ale i bez słońca...

Wystartowaliśmy z Ampoula Beach motorówką z Paradise .Takis ,jak sprinter ,wyprzedzał wszystkich po... Przeczytaj więcej

irha2016
Srebrna Góra, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 273)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo mówić zdjęcia mówią same za siebie, niestety turyści nie dbają o czystość tego miejsca i wszędzie można zobaczyć wyrzucone śmieci. Samo wejście na klif nie ma zabezpieczeń więc trzeba uważać

Dziękujemy, aTornador
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Fakt piękna zatoka i ciekawie wyglądający wrak.....ale...statki przybijają i odpływają zostawiając ludzi żeby zrobić sobie zdjęcie - ludzi ogrom i zdjęcia w necie są ładniejsze ;) woda jest biała i nic przy tej plaży nie widać ....a sama plaża - koszmar i to wina nas....niedopałków ogrom !! zdecydowanie bardziej polecam oglądanie z góry...przy punkcie widokowym jest stoisko z greckimi smakołykami i najlepszym miodem pomarańczowym jaki jadłam...

Dziękujemy, gaga73072
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Navagio Beach to numer 1 na Zakyntos. Cudowne widoki z góry i lazurowa woda od strony zatoki.
Polecam gorąco!

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bylismy od strony zatoki na plazy i też na klifie skąd sa te wspaniałe zdjęcia, przez 5 dni były silne wiatry tak więc jak ruszyliśmy gdy było wolno to na plazy było tysiące ludzi, mnóstwo sytateczkow, ale widoki szczególnie z klifu niezapomniane, kazdy kto odwiedza Zakynthos musi to zobaczyc.

Dziękujemy, aygor66
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża wraku niesamowity desant łodzi i statków.Setki ludzi ściśniętych jak sardynki w puszce..
Żółwie Careta Careta przecudowne okazy , tylko szkoda , że czułem się jak na polowaniu.Naprawdę czuliśmy się nieswojo z własnym sumieniem.
Gdybyśmy wiedzieli , że możemy je podziwiać na końcu plaży w porcie u rybaka , który je karmi codziennie około 7 rano , byśmy odpuścili sobie nagonkę z łódki.
Generalnie fajnie , tylko ostrzegam z dala od centrum!!
Angole , istna Ibiza i żenujące widoki.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Rafał K