Anafonitria
Top of Zante

Tego się nie da opisać tam trzeba być! W pierwszy dzień pojechaliśmy na taras widokowy i klif... Przeczytaj więcej

Izucha
Oświęcim, Polska
O poranku bez ludzi ,ale i bez słońca...

Wystartowaliśmy z Ampoula Beach motorówką z Paradise .Takis ,jak sprinter ,wyprzedzał wszystkich po... Przeczytaj więcej

irha2016
Srebrna Góra, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 281)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża wraku niesamowity desant łodzi i statków.Setki ludzi ściśniętych jak sardynki w puszce..
Żółwie Careta Careta przecudowne okazy , tylko szkoda , że czułem się jak na polowaniu.Naprawdę czuliśmy się nieswojo z własnym sumieniem.
Gdybyśmy wiedzieli , że możemy je podziwiać na końcu plaży w porcie u rybaka , który je karmi codziennie około 7 rano , byśmy odpuścili sobie nagonkę z łódki.
Generalnie fajnie , tylko ostrzegam z dala od centrum!!
Angole , istna Ibiza i żenujące widoki.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Zatokę Wraku warto zobaczyć i z góry i z plaży. Widok z góry jest równie niesamowity jak z poziomu statku czy plaży. W zależności gdzie mieszkanie na wyspie, lepiej wybrać się bliżej zatoki i tam wynająć rejs bo duże statki wypływające ze stolicy muszą opłynąć cała wyspę i wrócić co trwa wiele godzin a dodatkowo są za duże żeby wpłynąć do małych grot w okolicy Zatoki.

Dziękujemy, Erander
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękna plaża, bajeczna woda we wszystkich odcieniach błękitu i turkusu. Widoki zarówno z plaży, jak i od strony morza zapierają dech w piersiach

Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przepiękne miejsce, warte zobaczenia i z dołu i z góry, ale to dwie wycieczki. Jednak romantyczny charakter tego miejsca psują tłumy ludzi przywożone bez przerwy na ląd. Najlepszy moment to dosyć wczesne godziny poranne, lub późniejsze popołudnie. Poniżej zamieszczę widok plaży ok godz 12 po przypłynięciu dwóch ogromnych statków z kilkuset osobami na pokładzie każdy.
Ale będąc na Zakynthos - punkt obowiązkowy.

Dziękujemy, Sławomir M
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Warto popłynąć jednym z mniejszych statków. My zdecydowaliśmy się na firmę Magic Tours i to był świetny wybór w kwestii organizacji wycieczki na Zatokę Wraku. Widok z plaży i z góry zapierający dech.

Dziękujemy, Justyna K