Plaża cudowna, dojazd niekoniecznie

Plaża wygląda pięknie, jest kameralna ale to prawdziwa perełka okolicy. Dojazd do plaży jest dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2020
feydream
Katowice, Polska
Cisza spokój i wena

Zrecenzowano: 5 września 2018
Natalia M

Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza plaża na wybrzeżu. Brak sklepu ale restauracja z pysznymi kalmarami i tuńczykami na wyciągnięcie ręki... jesteśmy w 7mym niebie! Ale jak ktoś nie lubi ciszy i spokoju to nie dla niego

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na wyjazd z dziećmi. Mega okolica, mega widoki. Polecam każdemu na spokojny wyjazd. Przystępne ceny

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, mecenas666
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Magiczne miejsce. Polecam. Jednak w sierpniu należy chyba przyjechać z samego rana, bo my około 12 mieliśmy już problem ze znalezieniem wolnego skrawka przy morzu. Dużo turystów oraz dojazd bardzo wąski.

Rada: jeżeli przed napisem Lukovo stoją jakieś auta to już tam zostawcie auto. Później będziecie mieli problem z wyjazdem.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
2  Dziękujemy, rycio
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce ! Przepiękny widok na zatokę. Cicho i dosyć spokojnie. Blisko sklepik. Polecamy wszystkim.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, 77stanis_aww
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Spędzając kilka dni w Senj postanowilismy poszukać jakiegos pieknego miejsca na kąpiel w morzu i padło na Lukovo. Sam zjazd na plażę zapiera dech w piersiach. Widoki niesamowite. Do samej plaży autem sie nie dojedzie, ale jest parking w dodatku bezplatny. Plaza dosyć spora z malym barem gdzie serwują zimne piwko. W wodzie niestety trzeba uważać na jezowce. Takiej ilosci jak w Lukovo to jeszcze nie widziałam. Miejsce godne polecenia.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, 245patip