Senj

“Kod veska”
Kod Veska — recenzja

Kod Veska
Nr 1 wśród 35 Restauracje (Senj)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie. Wszystko bardzo dobre. I cena bardzo przystępna. Polecam bardzo. Miła obsługa. Nawet rybę można zobaczyć przed usmazeniem

1  Dziękujemy, 900damians

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy pyszny rodzinny obiad, w dobrej cenie. Cewapcici, kalmary, łosoś. Wszystko pyszne, smaczne o bardzo szybko podane. Obsługa przemiła. TripAdvisor nas nie zawiódł. Gorąco polecamy.

Dziękujemy, 490gabrielak
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

I kolejny raz Trip Advisor nie zawiódł.Wybralismy sie do knajpki polecanej właśnie przez advisora.Wsród urokliwych wąskich uliczek znajduje sie knajpka która oferuję pyszne jedzenie za przystępną cene. Gorąco polecamy spagetti z owocami morza jak rowniez grilowane mięsko.Mniam mniam.Napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tą restauracje przy okazji zwiedzania miasta Senj. Próbowaliśmy kalmarów, čevapčići i risotto vege. Porcje dość duże i smaczne. Ceny niezbyt wygórowane. Obsługa miła i uprzejma - porozumiewają się dobrze w języku angielskim. Polecam usiąść tam wieczorem bo po południu było piekielnie gorąco, mimo iż restauracje znajduje się w małej uliczce:)

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Byliśmy tu przejazdem ale udało nam się spróbować tych bardzo dobrych dań. Jedzenie naprawdę do polecenia. Wszyscy goście restauracji obserwowałam jedli z dużym smakiem no i talerze wracały puste. My jedliśmy owoce morza oraz mięsa i wszystko na piątkę. Polecam

Dziękujemy, Magdalena S

Kod Veska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Senj, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Kod Veska? Podziel się wrażeniami!