“Smacznie”
Kod Veska — recenzja

Kod Veska
Nr 1 wśród 35 Restauracje (Senj)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

I kolejny raz Trip Advisor nie zawiódł.Wybralismy sie do knajpki polecanej właśnie przez advisora.Wsród urokliwych wąskich uliczek znajduje sie knajpka która oferuję pyszne jedzenie za przystępną cene. Gorąco polecamy spagetti z owocami morza jak rowniez grilowane mięsko.Mniam mniam.Napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tą restauracje przy okazji zwiedzania miasta Senj. Próbowaliśmy kalmarów, čevapčići i risotto vege. Porcje dość duże i smaczne. Ceny niezbyt wygórowane. Obsługa miła i uprzejma - porozumiewają się dobrze w języku angielskim. Polecam usiąść tam wieczorem bo po południu było piekielnie gorąco, mimo iż restauracje znajduje się w małej uliczce:)

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Byliśmy tu przejazdem ale udało nam się spróbować tych bardzo dobrych dań. Jedzenie naprawdę do polecenia. Wszyscy goście restauracji obserwowałam jedli z dużym smakiem no i talerze wracały puste. My jedliśmy owoce morza oraz mięsa i wszystko na piątkę. Polecam

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Po wizycie w Parku Narodowym Plitvickie Jezera zdecydowaliśmy się zaufać opiniom z trip advisor i na kolację zatrzymaliśmy sie w Kod Veska. Pierwsze reakcje rodziny były mieszane - nie wszyscy lubią owoce morza.

Po zapoznaniu się z kartą weszliśmy w zupę rybną (bardzo dobra); Pljeskavice x2 - opinia naszych chłopców była jednoznaczna - to był bardzo dobry wybór tato; oraz gnocchi z ośmiornicą w sosie z czerwonego wina - ło matko - to dopiero był bardzo dobry wybór.

na koniec kawka i malutki deser. Ze szczerego serca polecamy.

- jedyny malutki negatyw to, że zapłacić można tylko gotówką, Na szczęście bankomat jest zaraz za rogiem.

Dziękujemy, Pawelski12
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko bardzo pyszne, świeżutkie dobrze przygotowane, lokal godny polecenia miła obsługa, ładnie podanie,

Dziękujemy, Piotr K

Kod Veska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Senj, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Kod Veska? Podziel się wrażeniami!