“Godne polecenia”
Konoba Lavlji Dvor — recenzja

Konoba Lavlji Dvor
Nr 6 wśród 35 Restauracje (Senj)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy dla odmiany pizze. Byla dobra choc z mojej wszyatko zlecialo na talerz. Jadlem osobno ciasto i osobno skladniki na niej. Jezeli mam ocenic smak to 7/10.

Dziękujemy, tomaszt521

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce , które naprawdę warto odwiedzić . Pyszne spaghetti , rewelacyjne cevapcici do tego nie drogo co napewno ucieszy nie jednego Polaka. Pysznie !!!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 629_anetan
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal. Wystrój wewnątrz wyjątkowo ciekawy. Samo jedzenie pyszne i robione na czas. Grillowane kalmary, spagetti z gorgonzola i prosciuto oraz risotto z owocami morza -ogień. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz T
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super, szybko i smacznie. Nawet dzieci wyjadly całe porcje. Odwiedziliśmy restaurację o 17.00 w poniedziałek i bez problemu mieliśmy miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, wojtaszewki
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dla mnie ważne było to, że mogłem zarezerwować stolik. Jedzenie oraz atmosfera były super. Wszysko, co najlepsze, tutaj otrzymacie. Polecam gorąco. Acha, jest też osoba mówiąca po angielsku, co dla niektórych jest ważne, zwłaszcza przy zamawianiu potraw.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, IronPL

Konoba Lavlji Dvor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Senj, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Konoba Lavlji Dvor? Podziel się wrażeniami!