“Godne polecenia. ”
Konoba Stari Grad — recenzja

Konoba Stari Grad
Nr 25 wśród 35 Restauracje (Senj)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaki zadowalajace, posilki troszke mniejsze niz np. w Kod Veska, ale smacznoe i cenowo, jak w innych miejscach.

Dziękujemy, tomaszt521

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i typowo chorwacki klimat sprawia , ze to miejsce warto odwiedzić .

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 629_anetan
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam. Smacznie i rewelacyjna obsługa. Włoski klimat i smak. Pyszne włoskie espresso. I te uliczki.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof H
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Średnio moge polecic Konoba Stari Grad... Pytalismy sie, czy sa porcje dzieciece - nie ma ... ale porcja spagetti bolognese, ktora otrzymalismy byla tak mala, ze nawet dla dziecka za mala a co dopiero dla osoby doroslej... Czas oczekiwania na 3 pizze, spagetti i steak - prawie 60 min !!!!! Fakt pizza w miare ok, ale OGOLNA ocena slaba dosc .... Kelner jakby laske robil przy obsludze :/ jakos nie podoba mi sie - a wlasnie siedze przy stoliku jeszcze ....

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Wczasowiczka1982
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy grillowane kalmary oraz sałatkę z kurczakiem. Nie najedlismy się . Jedzenie pyszne ale malo. Obsługa miejscowym serwowala darmowe drinki czy też inne gratisy. My jednak byliśmy za tani aby zasłużyć na profity typu darmowe piwo itd ; ( . W okolicy jest wiecej fajnych lokali dlatego nie polecamy.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, rycio

Konoba Stari Grad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Senj, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Konoba Stari Grad? Podziel się wrażeniami!