“Przykład najgorszego lokalu, w którym byłam”
El Molinillo — recenzja

El Molinillo
Nr 49 wśród 74 Restauracje (Bormujos)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Całkowicie odradzam. Czekaliśmy wspólnie ze znajomymi 20min aż ktoś przyjdzie odebrać zamówienie, a potem ponad 50min na jedzenie, aż ostatecznie wyszliśmy płacąc wyłącznie za zamówione trunki. Szefowie powinni pomyśleć poważnie czy mając tyle stolików, są w stanie je obsłużyć, bo nie byliśmy jedynymi, którzy się skarżyli. Wszystkim będę doradzać ten lokal!!!

Dziękujemy, Patrycja Ł

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2019

El Molinillo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bormujos, Province of Seville

Byłeś(-aś) w El Molinillo? Podziel się wrażeniami!