Palaikastron

“Najlepsza jagnięcina”
Restaurant ELENA — recenzja

Restaurant ELENA
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Palaikastron)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania, świetna , rodzinna atmosfera . Ceny przystępne , a wszystko świeże i robione bezpośrednio na miejscu . Jagnięcina mięciutka i pyszniutka . Szaszłyk z kurczaka też znakomity.

Dziękujemy, Skimixa

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Polecam. Bardzo miła gospodyni. Zjedliśmy świetnego kalmara z warzywami oraz zapiekane papryki z lokalnej kuchni. Gospodyni częstuje rakiją o smaku cynamonowo- pomarańczowym. Można ja dodatkowo zakupić. Polecam i pozdrawiam z Polski

Dziękujemy, Aneta H
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

W tej restauracji jadałam kolację. Bardzo smaczne dania. Wszystko na świeżo robione. Przemiłam obsługa

Dziękujemy, Bogusia111
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i super atmosfera. Nalewka z raki przygotowywana przez męża właścicielki jest rewelacyjna ☺️ zdecydowanie polecamy to miejsce na grecki obiad ☺️

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, malfk
Zrecenzowano 18 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła atmosfera, wspaniała obsługa,pyszne ,domowe, greckie jedzenie z produktów świeżych i regionalnych

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna B

Restaurant ELENA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sitia, Lasithi Prefecture
Sitia, Lasithi Prefecture

Palaikastron, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Restaurant ELENA? Podziel się wrażeniami!