“Klimatyczne miejsce”

Avra On The Beach Tavern
Nr 14 wśród 36 Restauracje (Benitses)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce z wesołą i uśmiechniętą obsługą, pysznymi potrawami i lokalizacją przy samej plaży. Byliśmy tam dwa razy - wieczorem na kawie i tradycyjnej chałwie, która była bardzo ciekawa i trafiliśmy na grecki wieczór. Innym razem zamówiliśmy grecką sałatkę, smażone małe krewetki i muszle. Sałatka faktycznie wyróżnia się na tle innych restauracji, bo ser podawany jest w kulce ;) dodatkowo tego dnia był inny koncert, równie ciekawy. Polecam!

Dziękujemy, Michał K

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Doskonała kuchnia grecka, potrawy przygotowywane na bieżąco, smacznie i kolorowo. W ofercie mają pyszne śniadania, przekąski, obiady i kolacje, głównie świeże owoce morza i skarby kuchni Corfu. Polecam zupę grzybową, kulki z cukinii z sosem tztatziki oraz oczywiście sałatkę grecką.
Warto również zarezerwować stolik na wieczór grecki z tradycyjną muzyką i tańcami.
Przemili właściciele i bardzo profesjonalna obsługa.
Tawerna położona tuż przy plaży, skąd można podziwiać przepiękny widok na morze i góry.

Dziękujemy, Agnieszka99999
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeglądałam recenzje i chciałam znaleźć najlepsze miejsce na ostatnia kolacje, krótkich wakacji. Było wszędzie pełno i głośno. A Avra zachwyciła mnie prostotą i położeniem nad samym morzem. Sałatka z owocami morza- bajka.

Dziękujemy, marl614
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowaliśmy się na to miejsce, ze względu na opinie, iż serwowana jest tam najlepsza sałatka grecka na Korfu. Nie jedliśmy ich tutaj wiele, ale ta była fenomenalna. Bardzo duża porcja, warto!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, O6247STagnieszkas
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Samo miejsce jest bardzo przyjemne, duże zacienione patio, klimatycznie urządzone. Sałatka była smaczna, ale nie pyszna, jak w innym miejscu gdzie miałam przyjemność jeść. Chleb czosnkowy nie był smaczny, mocno tłusty na czosnek był gorzki.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, malgosiaa_r

Avra On The Beach Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Benitses, Korfu
Benitses, Korfu

Byłeś(-aś) w Avra On The Beach Tavern? Podziel się wrażeniami!