Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowałem się na ten hotel mimo mieszanych opinii z googli /tripadvisora. Umiejscowienie jest dla tych, którzy cenią sobie spokój, zdala od zatłoczonych deptakow. Należy hotel traktować jako bazę wypadową. Do najbliższej małej miejscowości (krótki deptak z restauracjami i sklepikami z pamiątkami) jest około 25 minut na piechotę / 2 minuty autem / 10 minut autobusem miejskim. Hotel organizuje 3x dziennie darmowy przejazd do miasteczka. Około 30 minut drogi od hotelu jest stolica Korfu. Autobus w cenie 2,30 EUR za osobę, przystanek 100m od hotelu. Świetne miasto, tętniące życiem, z mnóstwem butików, restauracji. Nawet z MCdonaldem. Warto poświęcić na nie kilka godzin. Resztę miejsc należy zwiedzac autem bądź za pośrednictwem zorganizowanych wycieczek. Odległości są stosunkowo niedalekie, ale upał i brak chodników uniemożliwia piesze wędrówki na kilka kilometrów. Bardzo łatwo dostać się z Korfu na rajskie wyspy Paxos i Antipaxos (jaskinie, lazurowa woda) oraz do Sarandy (Albania) gdzie spotykamy się z zupełnie inna architektura oraz... niższymi cenami (nie ma konieczności wymiany Euro na Leki).

Co do samego hotelu - nie można powiedzieć złego słowa. Pokoje nowoczesne, wyremontowane, przestronne i z bezpłatną klimatyzacja. Posiadają duże, wygodne łóżka, lodówkę, przestronna szafę i wszystko czego potrzeba :). Są codziennie dokładnie sprzątane, wielki ukłon w strony osób sprzatajacych! Jedzenie jest dość monotonne, ale bardzo smaczne i wybór (mimo, że powtarzalny) to jest duży. Od kilku rodzajów mies, a następnie frytek, makaronów, kulek serowych przez surówki i różne dipy. Trafiają się lokalne smaki: tzatziki, feta, moussaka, souvlaki, dolmades. Basen czynny od godziny 10 do godziny 18. Zawsze czysty. Leżaków zarówno nad basenem i morzem jest bardzo dużo - dla nikogo na pewno nie braknie.
Atmosferę w tym hotelu budują głównie ludzie. Każdy z obsługi jest zawsze uśmiechnięty, uprzejmy i pomocny. Natomiast koniecznym jest wspomnieć o świetnej barmance - Vasso oraz świetnym barmanie - Makis'ie. Zabawni, rozmowni, serdeczni. Chętnie rozmawiający na każdy temat, dzielący się informacji na temat Korfu jak i samej Grecji. Zawsze można na nich liczyć. Wyjazd uważam za bardzo udany zarówno dlatego, że wyspa obfituje we wspaniałe widoki, hotel jest bardzo zadbany, ale głównie dzięki świetnym ludziom - w szczególności za barem :)

Dziękujemy, 37marcins
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel na wakacje
Spędziłem tu udane 7 dni. Pokój czysty, zadbany, z dużym tarasem, dużą łazienką. Sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane co dzień. Jedzenie bardzo dobre. Każdego dnia coś innego. W ramach allinclusive duży wybór alkoholi, napojów, nawet mrożona kawa :) Basen czysty, woda ciepła. Wokół wszystko co potrzebne: prysznice, toalety, jacuzzi, leżaki, parasole. Obsługa hotelowa mówiąca po angielsku. Przyjazna i sympatyczna. Wieczory tematyczne. Muzyka na żywo. Gorąco polecam.

Dziękujemy, JaroChecinski
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy cudowne 12 dni.
Hotel położony w spokojnej okolicy. Pokoje czyściutkie,odnowione bardzo przestronne z tarasami lub balkonami. Jedzenie świeżutkie bardzo smaczne i duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.
Świetni kucharze.
Duży wybór napojów alkoholu i piwo.
Pokoje sprzątane codziennie.
Obsługa bardzo miła i pomocna.
Nad basenem dużo leżaków także każdy znalazł jakiś dla siebie, nie było potrzeby zajmowania rano miejsca.
Dla dzieci mały plac zabaw w zacienionym miejscu,siłownia i jacuzzi.
Plaża niedaleko z leżakami i napojami chociaż dojście do niej czasami grozi zawałem gdyż ulica jest bardzo ruchliwa bez pobocza.
Plaża bardzo kamienista i dużo jeżowców więc bez butów do pływania się nie obejdzie,ale można ponurkować troszkę dalej od brzegu i podziwiać podwodne stworzenia.
Bardzo ładna plaża jest niedaleko w miasteczku Benites do którego można dojechać autobusem miejskim spod hotelu lub darmowym busem hotelowym.
Plaża jest żwirkowa,czysta z łagodnym zejściem z mnóstwem leżaków.
W mieście tawerny,sklepiki z pamiątkami i mini markety.
Polecam wybrać się do miasta Corfu po zmroku autobusem miejskim spod hotelu do końca lini. Miasto jest cudne i po zmroku ma większy urok niż za dnia.
Warto też wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Albani dokładnie do miasta Saranda i na wyspy Paxos i Antypaxos.
W niedzielę w hotelu jest wieczorek grecki a w czwartek muzyka na żywo w wykonaniu dwóch panów.
Bardzo dziękujemy całej obsłudze hotelu za udany urlop.

Dziękujemy, Bernadeta S
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz wybraliśmy się na wakacje w inną strefę klimatyczną i wybór padł właśnie na Lido Corfu Sun. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu nie zastaliśmy tam tłumu turystów, ani dzieci piszczących na basenowych zjeżdżalniach. Kultura i spokój. To idealne miejsce na porządny wypoczynek. Hotel nie jest przepełniony, obsługa jest bardzo miła, zawsze serdeczna i pomocna. Fantastyczny barman Makis, który potrafił zrobić atmosferę przy wieczornym drinku, oraz urocza barmanka (prawdziwa gwiazda o czym można się przekonać na cotygodniowym wieczorku greckim). Bardzo fajny basen nawet dla "niepływających", plaża i sklep pełen pamiątek i regionalnych specjałów blisko hotelu. Wróciliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, angelene09
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel dla każdego kto szuka zacisznego, uroczego miejsca z dala od miejskiego zgiełku. Piękna hotelowa plaża, bardzo dobre jedzenie i najlepsze drinki na wyspie od barmana-artysty Makis (POZDRAWIAMY!!!)

2  Dziękujemy, Jerzy M