Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel na wakacje
Spędziłem tu udane 7 dni. Pokój czysty, zadbany, z dużym tarasem, dużą łazienką. Sprzątane każdego dnia. Ręczniki wymieniane co dzień. Jedzenie bardzo dobre. Każdego dnia coś innego. W ramach allinclusive duży wybór alkoholi, napojów, nawet mrożona kawa :) Basen czysty, woda ciepła. Wokół wszystko co potrzebne: prysznice, toalety, jacuzzi, leżaki, parasole. Obsługa hotelowa mówiąca po angielsku. Przyjazna i sympatyczna. Wieczory tematyczne. Muzyka na żywo. Gorąco polecam.

Dziękujemy, JaroChecinski
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy cudowne 12 dni.
Hotel położony w spokojnej okolicy. Pokoje czyściutkie,odnowione bardzo przestronne z tarasami lub balkonami. Jedzenie świeżutkie bardzo smaczne i duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.
Świetni kucharze.
Duży wybór napojów alkoholu i piwo.
Pokoje sprzątane codziennie.
Obsługa bardzo miła i pomocna.
Nad basenem dużo leżaków także każdy znalazł jakiś dla siebie, nie było potrzeby zajmowania rano miejsca.
Dla dzieci mały plac zabaw w zacienionym miejscu,siłownia i jacuzzi.
Plaża niedaleko z leżakami i napojami chociaż dojście do niej czasami grozi zawałem gdyż ulica jest bardzo ruchliwa bez pobocza.
Plaża bardzo kamienista i dużo jeżowców więc bez butów do pływania się nie obejdzie,ale można ponurkować troszkę dalej od brzegu i podziwiać podwodne stworzenia.
Bardzo ładna plaża jest niedaleko w miasteczku Benites do którego można dojechać autobusem miejskim spod hotelu lub darmowym busem hotelowym.
Plaża jest żwirkowa,czysta z łagodnym zejściem z mnóstwem leżaków.
W mieście tawerny,sklepiki z pamiątkami i mini markety.
Polecam wybrać się do miasta Corfu po zmroku autobusem miejskim spod hotelu do końca lini. Miasto jest cudne i po zmroku ma większy urok niż za dnia.
Warto też wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Albani dokładnie do miasta Saranda i na wyspy Paxos i Antypaxos.
W niedzielę w hotelu jest wieczorek grecki a w czwartek muzyka na żywo w wykonaniu dwóch panów.
Bardzo dziękujemy całej obsłudze hotelu za udany urlop.

Dziękujemy, Bernadeta S
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz wybraliśmy się na wakacje w inną strefę klimatyczną i wybór padł właśnie na Lido Corfu Sun. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu nie zastaliśmy tam tłumu turystów, ani dzieci piszczących na basenowych zjeżdżalniach. Kultura i spokój. To idealne miejsce na porządny wypoczynek. Hotel nie jest przepełniony, obsługa jest bardzo miła, zawsze serdeczna i pomocna. Fantastyczny barman Makis, który potrafił zrobić atmosferę przy wieczornym drinku, oraz urocza barmanka (prawdziwa gwiazda o czym można się przekonać na cotygodniowym wieczorku greckim). Bardzo fajny basen nawet dla "niepływających", plaża i sklep pełen pamiątek i regionalnych specjałów blisko hotelu. Wróciliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, angelene09
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel dla każdego kto szuka zacisznego, uroczego miejsca z dala od miejskiego zgiełku. Piękna hotelowa plaża, bardzo dobre jedzenie i najlepsze drinki na wyspie od barmana-artysty Makis (POZDRAWIAMY!!!)

2  Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

W Lido Corfu Sun byliiśmy w lipcu 2019. Było wszystko co miało być Piękna, kamienista prywatna plaża, ciepła woda w morzu, smaczne, różnorodne jedzenie i 100% pogoda. No i super towarzystwo w szczególności Aga z Łukaszem. Wszystkim życzę takiego wypoczynku!!!

Dziękujemy, Małgorzata I