Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz wybraliśmy się na wakacje w inną strefę klimatyczną i wybór padł właśnie na Lido Corfu Sun. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu nie zastaliśmy tam tłumu turystów, ani dzieci piszczących na basenowych zjeżdżalniach. Kultura i spokój. To idealne miejsce na porządny wypoczynek. Hotel nie jest przepełniony, obsługa jest bardzo miła, zawsze serdeczna i pomocna. Fantastyczny barman Makis, który potrafił zrobić atmosferę przy wieczornym drinku, oraz urocza barmanka (prawdziwa gwiazda o czym można się przekonać na cotygodniowym wieczorku greckim). Bardzo fajny basen nawet dla "niepływających", plaża i sklep pełen pamiątek i regionalnych specjałów blisko hotelu. Wróciliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, angelene09
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel dla każdego kto szuka zacisznego, uroczego miejsca z dala od miejskiego zgiełku. Piękna hotelowa plaża, bardzo dobre jedzenie i najlepsze drinki na wyspie od barmana-artysty Makis (POZDRAWIAMY!!!)

2  Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

W Lido Corfu Sun byliiśmy w lipcu 2019. Było wszystko co miało być Piękna, kamienista prywatna plaża, ciepła woda w morzu, smaczne, różnorodne jedzenie i 100% pogoda. No i super towarzystwo w szczególności Aga z Łukaszem. Wszystkim życzę takiego wypoczynku!!!

Dziękujemy, Małgorzata I
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Miło, czysto i przyjemnie. Obsługa super, zwłaszcza piekna Washo, Dora i sympatyczny Mike. Kameralny hotel, cisza , spokoj - super odpoczynek. Plaza niewielka, ale dla kazdego wystarczy leżaków, parasoli, stolików. Równiez przy basenie kazdy znajdzie miejsce na leżaku. Jedzonko pyszne , duzy wybór wszystkiego. Brawa dla kucharzy.Przemiłe panie z obsługi w restauracji.. Polecamy wycieczki a biura Oskar z pobliskiego miasteczka. Warto skorzystać zwłaszcza z objazdówki po Korfu. ocena na 5+. Pobyt od 01.06.-08.06.2019. Jacek i znajomi

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

cudowny,kameralny hotel.Bardzo dobre jedzenie,róznorodne i smaczne.Przesympatyczna obsługa w barze przy basenie.Szczególnie miła Wasso.Basen dostosowany do małych dzieci i dla dorosłych.zawsze są wolne leżaki,nie ma przeludnienia.Obsługa w abarze przy basenie super.jak wcześniej wspomniałam przemiła jest Wasso i mike.Polecam wypoczynek w tym hotelu

Dziękujemy, AgnieszkaC1896