“Super wizyta :) Naprawdę warto”
Oi Oraies Benitses — recenzja

Oi Oraies Benitses
Nr 1 wśród 36 Restauracje (Benitses)
Kuchnie: Grecka, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Super wizyta :) Naprawdę warto odwiedzić :) Krewetki i rybka zasługują w pełni na 5:) Właściciel to pozytywna i otwarta na gości osoba

Dziękujemy, Dyziekcom

Jedna z kilku restauracji w Benitses, które trzeba odwiedzić. Pyszne lokalne jedzenie, miła obsługa i świetna lokalizacja. Polecam szczególnie zupę rybną i białe wino domowe!

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spośród pięciu restauracji, w których spróbowałem jedzonka zdecydowanie najlepsza pod względem jakości jedzenia, jak i jego podania. Obsługa energiczna i zaangażowana, a sam właściciel to super empatyczny gość, który dba o każdego klienta z osobna. Co wieczór wypełniona po brzegi.

Dziękujemy, 34micha_j
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami postanowiliśmy spróbować posiłku w tej restauracji.
Przemiły właściciel Dymitr dbający o każdy szczegół. Menu po polsku, ceny standardowe.
Podano żeberka, koguta, musakę (piszę w skrócie). Porcje standardowe. Dorosły mężczyzna lubiący zjeść trochę więcej może czuć niedosyt.
Wybraliśmy potrawy greckie oczekując zaskoczenia smakiem, rodzajem przypraw itd.
Takiego zaskoczenia nie było. Smaki były standardowe, nie było efektu zaskoczenia.
Może inne potrawy ? Nie wiem.
Wróciliśmy do innej restauracji parę metrów dalej gdzie znaleźliśmy wcześniej potrawy lepsze w smaku.
Atmosfera i klimat: 5/5
Wystrój i czystość: 5/5
Jedzenie: 3/5

Dziękujemy, marcino1973
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzonko, świetna obsługa. Pan nie zakładał, że powinniśmy wiedzieć jak i co jeść, zaproponował i wszystko wytłumaczył. Polecam!

Dziękujemy, barti6

Oi Oraies Benitses — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Benitses, Korfu

Byłeś(-aś) w Oi Oraies Benitses? Podziel się wrażeniami!