Paleokasistra zachwyca wszędzie

Zrecenzowano: 28 lipca 2017
Marta N
Gryfino, Zachodniopomorskie, Poland
Piękna, ustronna plaża

Warto odwiedzić i poświęcić trochę czasu na dojście do niej - piękna, mała plaża żwirowa, bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 października 2016
Jakub J

Zrecenzowano: 28 lipca 2017

Jak wszędzie w Paleokasistrze piękne kolory morza. Cieplutka woda, można odpocząć w upalne dni. Warto pospacerować w Paleokasistrze i poznać jej zakamarki

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano: 17 października 2016

Warto odwiedzić i poświęcić trochę czasu na dojście do niej - piękna, mała plaża żwirowa, bardzo ustronna i cicha.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, Jakub J
Zrecenzowano: 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Urokliwa niewielka plaza. Woda czysta, piekne widoki. Dojście do plazy schodami. Super miejsce jesli nie lubi się tłumów. Mozna dojść na nogach z Paleokastitsa przez plaze w Lipades. Trasa dla ludzi ze zdrowymi kolanami ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, KarolkaKarolka
Zrecenzowano: 2 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam jeśli nie lubicie tłocznych plaż:) można odpocząć, woda czysta jak łza, trochę brudno, niestety nie każdy szanuje piękno natury/ very good place if You dont like too much people. A little bit dirty

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 374joannal
Zrecenzowano: 23 października 2015

Plaża jest przepiękna. Niewielka, cudowna woda. We wrześniu całkiem bezludna z cieplutką wodą. My dostaliśmy się do niej od strony morza, ale jest żwirowa droga, którą można dojechać (raczej terenowym samochodem, bądź rowerem). Niestety, plastikowe butelki i puszki zostawione przez turystów. Zgroza. Może nie tak dużo, ale zepsuło nam pierwsze wrażenie...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
Dziękujemy, Joankafd