Paleokastritsa
Osiołkowy raj

Fantastyczne miejsce! Osiołki są bardzo przyjazne i towarzyskie, do tego mnóstwo zadbanych kotów i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Eliza B
Wspaniałe miejsce😀

Zrecenzowano: 5 września 2019
ms123sm

Zrecenzowano: 6 września 2019

Ośrodek/Szpital dla Osłów prowadzony przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania w pomoc tym zwierzętom. Wielki podziw dla tych ludzi za to co robią w formie wolontariatu. Miejsce jest otwarte dla każdego kto chcę się przejść wśród osiołków. Zwiedzając ośrodek możemy pogłaskać oraz nakarmić zwierzaki. Polecam :)

1  Dziękujemy, michalw000
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Można tu dojechać tylko samochodem, ale naprawdę warto. Miło odbierane są przyniesione ze sobą owoce: jabłka, arbuzy latem lub marchewka zimą. Osły podchodzą do ludzi bo chcą być głaskane po grzbiecie. Coś wspaniałego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ms123sm
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z jednej strony jest to przykre, że zwierzęta spotyka różny los, a z drugiej wspaniałe, że ktoś takie zwierzęta przygarnia i się nimi opiekuje. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia dla miłośników zwierząt, oraz tych, którym ich los nie jest obojętny. Wielki szacunek dla obsługi i wolontariuszy za cały trud włożony w to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Corfu Donkey Rescue
Poruszające miejsce osiołki koty i psy. Byliśmy z nastolatkami nie chciały wyjść z CDR.
Polecam dla wszystkich którzy lubią zwierzęta.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, arturb1
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Wynajęliśmy specjalnie auto, żeby tu przyjechać i absolutnie nie żałujemy! Niesamowite, ciepłe i przecudowne miejsce, które działa dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi. Przy wjeździe powitało nas co najmniej 10 kotów, a jest ich w ośrodku podobno ponad 50! Wolontariusze robią ze zwiedzającymi rundę po ośrodku, opowiadają o zwierzętach, pokazują gdzie są szczotki do czesania osiołków. Zwierzęta przyjaźnie nastawione, można głaskać do woli :) Jesteśmy do teraz pod wielkim wrażeniem miejsca, dużo wzruszeń, dużo smutnych historii zwierząt, ale z dobrym zakończeniem :) Dziękujemy Wam za to co robicie! <3

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Sztefi