To nie zoo, to coś więcej

Świetne miejsce, prowadzone przez ludzi z sercem. Miejsce pełne miłości do zwierząt gdzie... Przeczytaj więcej

kazald
Puławy, Polska
Wspaniałe miejsce😀

Można tu dojechać tylko samochodem, ale naprawdę warto. Miło odbierane są przyniesione ze sobą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
ms123sm

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Corfu Donkey Rescue
Poruszające miejsce osiołki koty i psy. Byliśmy z nastolatkami nie chciały wyjść z CDR.
Polecam dla wszystkich którzy lubią zwierzęta.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, arturb1
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Wynajęliśmy specjalnie auto, żeby tu przyjechać i absolutnie nie żałujemy! Niesamowite, ciepłe i przecudowne miejsce, które działa dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi. Przy wjeździe powitało nas co najmniej 10 kotów, a jest ich w ośrodku podobno ponad 50! Wolontariusze robią ze zwiedzającymi rundę po ośrodku, opowiadają o zwierzętach, pokazują gdzie są szczotki do czesania osiołków. Zwierzęta przyjaźnie nastawione, można głaskać do woli :) Jesteśmy do teraz pod wielkim wrażeniem miejsca, dużo wzruszeń, dużo smutnych historii zwierząt, ale z dobrym zakończeniem :) Dziękujemy Wam za to co robicie! <3

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Sztefi
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Lecąc na Korfu nie mieliśmy pojęcia o istnieniu takiego wspaniałego miejsca. Gdy tylko się o nim dowiedzieliśmy, wiedzieliśmy,że musimy tam przyjechać. Droga nie należała do najprostszych, ale było warto. Przyjemnie jest spędzić czas wśród spokojnych zwierząt, mających dom w takim azylu. Wstęp jest bezpłatny, ale można dobrowolnie wspomóc azyl wrzucając datek do skrzynki przy wejściu. Nikt nic nie wymusza, ani nie patrzy na ręce. To najlepiej wydane, przez nas, pieniądze na Korfu :) Z całego serca polecamy to miejsce :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, akme93
Zrecenzowano: 27 października 2016

Rezerwat bardzo nam się spodobał. Przebywa tam około 40 osiołków, 2 konie, psy i dużo kotów:) Dzieci będą zachwycone.
Miejsce magiczne, gdzie osiołki mają szczęśliwe życie i nie muszą się martwić.
Wszyscy w rezerwacie pracują jako wolontariusze i tak naprawdę rezerwat utrzymuje się tylko z turystów. Warto na koniec odwiedzin dać parę monet lub banknotów dla nich bo robią super robotę.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
8  Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano: 15 lipca 2016

CDR jest cudownym miejscem, które przywraca wiarę w ludzi. Azyl w którym znalazły schronienie 42 osiołki, koty i psy jest miejscem obowiązkowym do zobaczenia na Korfu. Warto zabrać dla osiołków np. marchewki (wyjadały je z wielką chęcią) i poświęcić czas na ich czesanie, które bardzo lubią. Przy bramie jest skrzynka na datki z których utrzymuje się CDR i naprawdę warto wrzucić coś od siebie. Wolontariusze oraz założycielka mają wielkie serca i bardzo serdecznie ich pozdrawiam:)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
6  Dziękujemy, aleksandrakowalska2