Super miejsce

Piękne widoki. Plaża przepiękna, ale troche przeludniona, dlatego sobie odpuściliśmy. Warto wejśc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Joanna T
Bajkowa plaża

piaszczysta plaża w zatoce otoczonej skalnymi klifami - bajkowe widoki, przy spokojnym morzu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
FredClimbstone
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 152)

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto popłynąć łódką popłynąć do zatoczek oraz dojechać na punkt widokowy. Kamerka do filmowania pod wodą bardzo przydatna.

Dziękujemy, JacekO151
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie ciężko określić jedną plażę w Paleokastritsa, jest ich conajmniej 5, miejscowość górzysta i piękna, plaże wyborne, woda kryształ, wypożyczając łódkę otwieramy niezliczoną ilość małych, pustych plaż, gorąco polecam

Dziękujemy, 585romanr
Zrecenzowano: 8 września 2019

Paleo to moim zdaniem najbardziej zapierające dech w piersiach miejsce jakie zobaczyliśmy na wyspie Korfu. Lazurowa, czysta i przejrzysta woda. Niesamowite widoki. Świetne miejsce. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo słowami ciężko to opisać.

Dziękujemy, Siara89PL
Zrecenzowano: 5 września 2019

Będąc na Korfu obowiązkowo należy odwiedzić Paleokastritse. Cudowne miejsce fantastyczna przyroda bajkowa sceneria miejsca. Do odwiedzenia na wzgórzu klasztor
a także rejs małymi łódkami po zatoczce.Nie wiele tu trzeba pisać proponuję obejrzeć
fotografie i samemu wyrobić sobie zdanie o miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zakochałam się w tym miejscu. Cudowna plaża, krystaliczna woda. Możliwość przepłynięcia łódką między skałami i do skał i podziwianie pięknych widoków.
Zdecydowanie polecam !

Dziękujemy, nika72018