LaGrota

Super miejsce. Byliśmy przejazdem. 1 godz. Skakania pływania i dalej w drogę. We wrześniu mało osób... Przeczytaj więcej

okimarcin
Warszawa, Polska
Koniecznie! 😊

Nie wiem co napisać, La Grotta to jest numer jeden, chyba na całym Korfu! Knajpa wybita w skały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2019
585romanr
Korfu, Grecja

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic specjalnego.. bardzo mało miejsca na skałach i słabe zejścia do wody. Mnie osobiście nie porwało to miejsce.

1  Dziękujemy, michalw000
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na takiej plaży nie byłam nigdy wcześniej. Nie dość, że zachwyca widokiem, to jest czysta woda. Jest miejsce do skakania i do pływania. W tle leci muzyka. Jest bar, więc można coś wypić lub przekąsić. Co prawda jest głęboko i są skały, ale plaża jest wspaniała.

Dziękujemy, angelabella2017
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Jedno z piękniejszych miejsc w których byłam. Można nacieszyć oko :)
nie jest to typowa plaża, praktycznie nie ma miejsca na rozłożenie kocyka :) ale kąpiel wspaniała. Kamieniste zejście, głęboko, a w masce można trafić na piękne rybki. Relaks gwarantowany, to miejsce uzależnia, koniecznie trzeba zobaczyć. polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano: 24 grudnia 2018

Piękne miejsce i widoki, ale zejście po wielu schodach. Sama plaża mała i kamienista. Polecam głównie dla młodzieży, mogą skakać tam z okolicznych skał.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, grecosmania
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rejsie po błękitnych grotach, widoki są oszałamiające, może nie jest to najtańsza rozrywka ale zdecydowanie warto zobaczyć ❤️

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, gosza_gdynia