“Średnio ”
O Meraklis Taverna — recenzja

O Meraklis Taverna
Nr 11 wśród 37 Restauracje (Paleokastritsa)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Byliśmy w Meraklis przypadkowo, jest to tawerna, przyciągnęły nas nocne kolory, restauracja przy głównej ulicy Paleokastritsa, stąd brak widoków, obsługa miła, jedzenie, coż całkiem przeciętne, najbardziej smakowały nam przystawki, dania główne, czyli grillowane krewetki i musaka niestety wypadły blado, do krewetek dostałem frytki, ryż, warzywa z wody bez smaku oraz kilka pomidorów i liści sałaty, bez przypraw z jakimiś sosami majonezowymi, generalnie kuchnia bardzo przeciętna.

Dziękujemy, 585romanr

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Byliśmy z żoną w tej tawernie dwa razy. Z tych dań co zamawialiśmy jedzenie było smaczne i w 100% mogę polecić tą knajpkę.

Dziękujemy, matti1171
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Meraklis że znajomymi na obiedzie. Zamówiliśmy gyrosy i hallumi. Porcje były ogromne i smaczne, w rozsądnej cenie. Polecam!

Dziękujemy, 174dorotak
Zrecenzowano 9 września 2018

Pity bardzo tanie w porównaniu do innych potraw ale mięso niesmaczne i bardzo tłuste, nie polecam...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Z wszystkich okolicznych restauracji tutaj jedzenie smakowało nam najbardziej.Duży wybór greckich potraw,przygotowywanych na bieżąco.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, AgnieszkaD1955

O Meraklis Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paleokastritsa, Korfu

Byłeś(-aś) w O Meraklis Taverna? Podziel się wrażeniami!