“Warto ”
Limani — recenzja

Limani
Nr 16 wśród 37 Restauracje (Paleokastritsa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Paleokastritsa jest dość sporo restauracji, Limani należy do tych które odwiedzić należy, położona blisko portu, stoliki pod drzewami, najlepiej odwiedzić wieczorową porą, klimat nieziemski, dania ślicznie skomponowane, owoce morza przepyszne, zamawialiśmy ośmiornicę z grilla i kalmary, wyborne, lokalne białe wino również godne polecenia, obsługa miła i dowcipna, polecam.

Dziękujemy, 585romanr

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Byliśmy z żoną raz i wystarczy. To co zamawialiśmy było średniej jakości. Do dań z ziemniakami i frytkami został przyniesiony chleb, którego nie zamawialiśmy i nie tkneliśmy , ale do rachunku został doliczony .

1  Dziękujemy, matti1171
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne owoce morza, z czystym sumieniem można polecić dla całej rodziny. Trochę czekałem za homarem ale był bardzo dobry i świeży. Polecam również regionalne piwa "Corfu beer" - red lub Weiss bardzo świeże i dobre. Fajne miejsce

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 187krzysztofs
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kuchnia w Paleokastricy!!! Wspaniala obsluga, szybki serwis, cudowny klimat, ale przede wszystkim kuchnia!!!!! Pyszne, domowe jedzenie. Fenomenalne krewetki saganaki I najlepsze lamb kleftiko na swiecie. Polecam goraco!!!!!

Termin wizyty: czerwiec 2017

Czystość 5/5
Czas oczekiwania 5/5

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 500przemekm

Limani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paleokastritsa, Korfu
Paleokastritsa, Korfu

Byłeś(-aś) w Limani? Podziel się wrażeniami!