“Można ”

Petrino's Garden
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Byliśmy tam całkiem przypadkowo, tawerna z lokalną kuchnią grecką, miejsce fajne, stoliki umieszczone pod drzewami, zamówiliśmy pikantne grillowane krewetki i sałatkę szefa, krewetki pyszne sałatka przekąbinowana, jak wyczerpiecie możliwości restauracyjne to można wpaść. Na zdjęciu tylko alkohol

Dziękujemy, 585romanr

Zrecenzowano 31 lipca 2018

Bardzo sympatyczne miejsce z daniami kuchni greckiej.Pierwszy raz jedliśmy tam danie o nazwie ,,Kagena" coś pysznego.Dobre lane piwo.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AgnieszkaD1955
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najtańszych, porcje duże i smaczne. Nie wygląda może na super restauracje ale wyjdziecie najedzeni i zadowoleni. Polecam Meze dla 2 osób. Wrócimy tam na bank.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jakubzwirek
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Szczerze to trochę się rozczarowałam bo jedzenie w porównaniu do innych restauracji jakie odwiedziłam na Korfu wypadło słabo. Wyjątek stanowi pizza : zdecydowanie najlepsza jaka jadłam na wyspie! Bardzo miła obsługa

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, paulina s
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwa restauracja położona w spokojnym miejscu. Idealne miejsce na posiłek po całym dniu zwiedzania. Restauracja posiada duży taras ze stolikami na zewnątrz, taras jest wspaniałe zacieniony dzięki drzewom wiec mimo upałów i słońca posiłek jest przyjemny. Obsługa bardzo miła i gościnna, jedzenie pyszne i porcje bardzo duże.
Bardzo klimatycznym elementem tej restauracji jest muzyka która gra w tle - chillout music.
Polecam !

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, katarzynaw457

Petrino's Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paleokastritsa, Korfu

Byłeś(-aś) w Petrino's Garden? Podziel się wrażeniami!