Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy: piękny widok na morze jońskie i pobliskie wyspy, ładny czysty basen
Minusy: bardzo kiepskie wyżywienie, na śniadanie codziennie to samo i słaby wybór, obiadokolacje - porażka. Polacy przyjeżdżajacy z Itaką dostają najgorsze pokoje. My dostaliśmy pokoje - 45 i 46 - w suterenie, widok na parking i nic więcej, ciemno, duszno, w nocy nie można spac bo slychac wodę lecącą z rur!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 374lucynak
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt z rodziną, plusy to ładny basen, widoki z tarasów. Minusy to kiepskie i monotonne posiłki, pokoje hotelowe w standardzie dwóch gwiazdek. Wokół hotelu brak sklepów i restauracji. Kolejny raz tu na pewno nie przyjdę.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 7 lipca 2018

Hotel jest usytuowany na wysokim wzgórzu.Do hotelu z ulicy prowadzą dwie drogi .Jedna bardzo stroma ale krótka i druga dłuższa mniej stroma. Red Tower składa się z kilku budynków o bardzo ciekawej architekturze.Posiada bardzo fajny basen ale niestety czynny dopiero od godziny 10 tej.Stołówka mała ale z pięknym widokiem na morze i okoliczne wyspy.Jedzenie to najsłabszy punkt tego hotelu. Wszystko niesmaczne,nawet jajek sadzonych nie potrafią usmażyć bo zawsze były o konsystencji zelówki. Brak oliwy i oliwek.Desery to głównie niezbyt stężałe galaretki lub herbatniki przełożone masą kakaową lub budyniową.Najgorsze w tym wszystkim ,że brakujące produkty nigdy nie były donoszone na czas i ciągle trzeba czekać bo czegoś brakowało. Najlepiej więc przychodzić na posiłki w chwili otwarcia stołówki.
Obsługa w recepcji genialna.Panie bardzo sympatyczne ,uprzejme i pomocne.
Pokój mieliśmy bardzo ładny z dużym tarasem i przepięknym widokiem.Wszędzie bardzo czysto.Pokoje sprzątane starannie.Ze zmianą ręczników i pościeli nie było żadnego problemu.Panie sprzątające bardzo miłe i uczynne.Jednym słowem obsługa hotelowa super.
Z hotelu kilka razy dziennie kursuje bus i wozi gości do najbliższej miejscowości oddalonej od hotelu ok 4 km. Do większej plaży trzeba iść około 15 minut ale warto bo jest tam ślicznie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mirka B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: redtowerhotel, Guest Relations Manager, Red Tower HotelOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

dear sir,

We are glad you enjoyed the your stay and the view from our rooms. Our staff is always on standby to satisfy and guest needs.

Thank You

Zrecenzowano: 9 czerwca 2018

Widok tylko ładny pokój byle jaki w łazience smród przez cały pobyt 7 dni okno otwarte 24 godziny na dobę na mini tarasie krzesełka i stolik ledwo stały na własnych nogach jedzenie byle jakie nie polecam tego obiektu

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, DarekS638
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: worldtraveler281, Public Relations Manager, Red Tower HotelOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2018

Dear sir we are sorry to hear you had such a bad time in you vacation. Did you inform at the reception for any problems you might had during you stay?

Thank you

Zrecenzowano: 17 września 2017

Hotel położony na wzniesieniu z pięknym widokiem na morze. Brak wyraźnego oznaczenia wjazdu z ulicy - można łatwo przejechać. Autokar zatrzymuje się przy głównej drodze a dalej trzeba się wspinać na piechotę! Najbliższa miejscowość w odległości 4 km więc bez samochodu dostanie się do niej może być problematyczne i niebezpieczne bo nie ma chodnika i trzeba iść ulicą z dużym natężeniem ruchu. Hotel do generalnego remontu – w obecnym stanie góra 2 gwiazdki. Nowy właściciel zaczął chyba od remontu pomieszczenia z recepcją, pokoje nadal czekają. Zresztą nie tylko pokoje – paskudny wywietrznik z kuchni pod tarasem, uszkodzony podczas burzy, nie został naprawiony przez tydzień, płot od strony północnej częściowo zniszczony, porozrzucane krzesła na tarasie po burzy musieliśmy sami posprzątać, żeby mieć na czym usiąść. Stan i czystość toalet za barem woła o pomstę do nieba – sterty rzuconych materacy, kawałki zużytego papieru toaletowego wysypujące się z przepełnionych pojemników – wyglądało to tak, jakby nikt tam nie sprzątał przez tydzień. W suterenie twarde, niewygodne łóżka i poduszki. Brak kołder czy kocy do przykrycia się w nocy (tylko prześcieradła). Zepsuty zamek w drzwiach i ODMOWA naprawienia go przez obsługę (ze względu na koniec sezonu). Śniadania nudne i monotonne. Brakowało nawet tak podstawowych dodatków jak musztarda, ketchup, majonez. Z warzyw tylko pomidory, z owoców tylko arbuzy albo winogrona. Kolacje też nudne - 2 dania do wyboru, praktycznie brak dodatków. Wyglądało to tak, jakby właściciel oszczędzał wszędzie, gdzie się da. Czy zestaw solniczka/pieprzniczka/oliwa/ocet nie może stać na każdym stole jak w każdej restauracji? Napoje zamawiamy przy barze, który teoretycznie powinien być otwarty do 1 w nocy. Przeważnie o 12:30 był już zamknięty a oświetlenie wyłączano ok. 1.30 – co tam goście siedzący na tarasie. Wysokie ceny napojów - duże piwo (Mythos) 5 EUR, kawa/cola 3 EUR. Brak obsługi kelnerskiej – tylko kiedy zamawia się jedzenie a’la carte. Obsługa poprawna ale bierna. Zero uśmiechu czy zachęty do zamawiania. Młody chłopak pracujący przy bufecie śniadaniowym miał ZAWSZE minę cierpiętnika zdjętego z krzyża. Nigdy nie powitał nas na dzień dobry ani nie odpowiadał na nasze powitania. Dziewczyna pracująca w barze rano też nie wie co to uśmiech. Jedynie dziewczyna z recepcji oraz pracująca wieczorem w barze były miłe i pomocne. A teraz ciekawostka: było nas 2x2, wycieczka kupowana w tym samym biurze, w różnych dniach ale w cenie zbliżonej (4100 vs 4200 PLN). Oni dostali pokój na piętrze z łazienką z oknem a my ruderę w suterenie z zapachem stęchlizny. Nie ma to więc nic wspólnego z tym jakie pokoje rezerwuje operator. Zresztą hotel nie wyglądał na zajęty w 100% i na pewno były inne pokoje wolne. W naszym „pokoju” regulacja klimatyzacji w ogóle nie działała – pourywane plastikowe regulatory (pokój 46), pierwszego dnia lodówka zepsuła się a roztopiony lód zalał całą podłogę. Przełącznik prysznica musieliśmy sami naprawić bo nie działał. Wieczorami REGULARNIE nie było wody albo ciekła jak krew z nosa.
Zalety hotelu: widok z tarasu i części pokoi, darmowe wifi na całym terenie, codziennie świeże ręczniki i pościel, duży, głęboki, regularnie sprzątany basen, sejf w pokoju.
Wady hotelu: ewidentny brak „pańskiego oka” i dbałości o szczegóły, marne śniadania, pracownicy bez uśmiechu – nawet napiwki nie pomagały. Rozumiem zmęczenie bo to koniec sezonu ale ja zapłaciłem za coś więcej niż twarde wyro w suterenie bez wody czy klimatyzacji. Inni na wyspie (bary, restauracje) nadal się starali i naszą kasę w większości zostawiliśmy poza hotelem. Proponuję właścicielowi spacerek do naszego pokoju – mebelki na zewnątrz powinny wylądować w śmietniku – brudne i odpychające. Zresztą po co one w ogóle tam są? Dla widoku na zaparkowane samochody? Tak samo brudna i odpychająca był suszarka stojąca przed wejściem do sutereny. Zakup 2 krzeseł i nowej suszarki nie może trwać rok i żadne tłumaczenie nie pomoże – chyba tylko w/w oszczędność.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Michał O