Krystaliczna woda!

Zrecenzowano: 24 stycznia 2019
Grasantka
Koszalin, Polska
kamienista niestety

woda jak kryształt, plaza czysta, niestety bez butów ciężko jest chodzić, ale warto zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019
Kamilla T

Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Piękna, krystaliczna woda, cudna do nurkowania. Plaża kamienista, polecam buty! :) Czysta, cicha, są leżaki, parasole, jest gastronomia. Uwaga - bardzo stromy zjazd na plażę!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Grasantka
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

woda jak kryształt, plaza czysta, niestety bez butów ciężko jest chodzić, ale warto zobaczyć, polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
4  Dziękujemy, Kamilla T
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Bardzo ładna plaża. Drobne kamyczki, więc potrzebne raczej do wody buty. W wodzie dalej od brzegu już piasek. Leżaki płatne, ale są one własnością baru i zamawiając kawę, wodę lub drinki nie płaci się już za leżaki. Dojście do plaży męczące-duże różnice poziomów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Podczas pobytu na Korfu, w Barbati, plaża ta była najbliżej. Co prawda nie leżakowałem i nie spędzałem na niej dłużej czasu, ale byliśmy tam na paru spacerach, czy też przebiegałem obok.
Miejsce raczej spokojne, nie ma tłumów, turyści pewnie jeżdżą dalej, na paszczyste plaże, tutaj same kamyki, choć nie nieprzyjemne, to dla tych przyzwyczajonych do drobnego miału, mogą się okazać mało atrakcyjne.

Są leżaki, jakie można zająć za opłatą w kilku barach. Na pewno, największym atutem tego miejsca jest czysta, przejrzysta woda, co widać z góry, z nad plaży.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, thestanislaw
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Ładna plaża, lecz mała i bardzo kamienista.Zejście na plaże strome. Leżaki i parasol kosztuje 8 euro.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, anna s