Właśnie wróciliśmy z dwutygodniowego pobytu. Hotel nowy. Odradzam osobom niepełnosprawnym ruchowo. Do naszego pokoju z poziomu basenu były 63 schody. Pokoje ok. Sprzątanie, zmiana pościeli, ręczników praktycznie codziennie. Recepcja bez zarzutu. Jedzenie w porządku. Trochę mi brakowało ryb i owoców morza, choć jeden rodzaj ryby zawsze był, ale na wyspie oczekiwałem trochę więcej. Obsługa kelnerska, barmani w porządku. Kolejek do lobby baru nie uświadczyłem. Rzadko wieczorem stały dwie, trzy osoby. Bardzo dobre piwo i wino. Pozostałe trunki, tak jak zwykle w opcji all nie najlepszej jakości. Leżaki na basenie dostępne przez cały dzień, choć były momenty, że akurat wszystkie były zajęte.
Kilka drobnych elementów psuje jednak generalnie pozytywną ocenę pobytu. I tak po kolei:
1. Ekspres do kawy nadaje się do muzeum. Mleko robione z mleka w proszku.
2. Nie zawsze czyste naczynia.
3. Brak zmywarki w lobby barze. Obsługa pod bieżącą wodą myła szklanki, ale nie zawsze dawało to dobry efekt.
4. Kolejki do restauracji w porze lunchu i kolacji. Proponuję proste rozwiązanie - stoliki są w większości czteroosobowe, a siedzą przy nich zwykle dwie osoby. Za zgodą osób siedzących dołożenie kolejnych dwóch osób nie powinno stanowić problemu i problem będzie na pewno rozwiązany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam osobom niepełnosprawnym ruchowo
Dziękujemy, Joachim P
Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel z zewnątrz na pierwszy rzut okiem może się podobać nowy design w nazwie luxury... to tylko pozory... rzeczywistość jest inna ...Pokoje nie za duże, mieliśmy problem z zapachem z kanalizacji brak klimatyzacji w holu na korytarzach czy na stołówce Najgorsze co może być to jedzenie. Hotel maksymalnie oszczedza na jakości produktów krótko mówiąc jedzenie niejadalne. Począwszy od napojów dystrubratora /woda z proszkiem/ kawa okropna, mleko z lodem ? Na śniadanie chodziliśmy ze swoim sokiem Resztę posiłków odpuszczaliśmy nieapetyczne niesmaczne tłuste, szkoda nerwów Smutne to że mając wykupione pełne wyżywienie musieliśmy jeść poza hotelem i wydawać dodtkowo nie małe pieniadze Na szczeście w pobliżu sporo tawern greckich gdzie mozna smacznie zjeść Sama miejscowość to właściwie ulica z knajpkami sklepikami i na dole z ładną plaża widokiem na góry czysta woda Minusem jest to że nie ma chodnika spory ruch i niestety górki i pagórki dla osób starszym i małych dzieci pewnie problem Sama wyspa ładna warto wynając auto na parę dni odwiedzić stolicę koniecznie w dzień i wieczorem. Podsumowując wyspa bardzo ładna zielona tylko nie w hotelu Golden Mare ps obsługa w hotelu bardzo miła pomocna. Kierownictwo powinno coś zrobić w celu podniesienia poziomu wyzywienia w hotelu 4* Pozdrawiam

Dziękujemy, Aleksandra Z
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetny hotel , pięknie położony , super atmosfera - obsługa klasa światowa , animatorzy świetni każdego dnia zachęcają do wspólnej zabawy, pokoje czyste , klimatyzowane codziennie sprzątane
Generalnie polecam

Dziękujemy, Lucyna Y
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel praktycznie nowy, ładnie położony. Tyle pozytywów. Słaba praca obsługi w stołówce bo restauracją nie można tego nazwać! Ciągły brak słabej jakości potraw. Brak obrusów na stołach / przypomnę że to hotel 4 gwiazdkowy/. Ciepłe wino podawane z dużym opóźnieniem przez słabą obsługę. Braki prądu a tym samym wody.
Gdyby nie piękna pogoda i cudowny klimat wyspy Korfu nie poleciłabym tego hotelu ze względu na wysoką cenę w stosunku do jakości oferowanych usług.

2  Dziękujemy, 65ala
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Spędziliśmy w 2 rodziny z dziećmi 11 fantastycznych dni w Golden Mare. Hotel od samego początku zachwycił nas swoją gościnnością. Pokoje mieliśmy w budynku głównym i przy dzieciach, które często czegoś zapominały z pokoju było to fantastycznym rozwiązaniem, bo było z nich blisko do basenu. Basen i woda w nim idealna, widoki piękne - niczym fototapeta z górskim widokiem. Na początku przeszkadzały nam osy ale przyzwyczailiśmy się - natura przecież. Jeżeli chodzi o wyżywienie to najsłabszym punktem były śniadania - to samo codziennie, okropna jajecznica, złe parówki, wędliny słabej jakości i ten zepsuty toster, który robi tosty w 30 min, brak naleśników dla dzieci, zła kawa, jadłam codziennie suchary z jakiem sadzonym i pomidory. Obiad i kolacja bez szału ale smaczne. Podobało mi się każde wykorzystywanie pożywienia i nie marnowanie go - brawo dla kucharza za pomysły. Przepyszna sałatka grecka , oliwki, tzatziki, raz zdarzyły się grlilowane krewetki ale i kolejka była duża. Hotel ma potencjał i przy takich ludziach rozwinie się i myślę , że pójdzie w dobrą stronę. Piękna menagerka Elena, Tasos - super barman, Mario , Dimitris, Spyros , Nikos , Stavros - super ekipa , bardzo pomocni ludzie i oni to trzymają poziom. Hotel musi poprawić minusy : naprawcie klimatyzację w lobby i lobby barze (jak ci ludzie mają pracować?) i jak goście mają tam spędzać czas ? -jest za gorąco. Poprawcie śniadania i wieczorne animacje i będzie super. Samo Barbati przyjemne z piękną plażą 5 min od hotelu. Wyspa Korfu to 2 światy - piękny raj, a z drugiej strony śmietnisko - bardzo przykre to jest.....

1  Dziękujemy, mevik