Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel z zewnątrz na pierwszy rzut okiem może się podobać nowy design w nazwie luxury... to tylko pozory... rzeczywistość jest inna ...Pokoje nie za duże, mieliśmy problem z zapachem z kanalizacji brak klimatyzacji w holu na korytarzach czy na stołówce Najgorsze co może być to jedzenie. Hotel maksymalnie oszczedza na jakości produktów krótko mówiąc jedzenie niejadalne. Począwszy od napojów dystrubratora /woda z proszkiem/ kawa okropna, mleko z lodem ? Na śniadanie chodziliśmy ze swoim sokiem Resztę posiłków odpuszczaliśmy nieapetyczne niesmaczne tłuste, szkoda nerwów Smutne to że mając wykupione pełne wyżywienie musieliśmy jeść poza hotelem i wydawać dodtkowo nie małe pieniadze Na szczeście w pobliżu sporo tawern greckich gdzie mozna smacznie zjeść Sama miejscowość to właściwie ulica z knajpkami sklepikami i na dole z ładną plaża widokiem na góry czysta woda Minusem jest to że nie ma chodnika spory ruch i niestety górki i pagórki dla osób starszym i małych dzieci pewnie problem Sama wyspa ładna warto wynając auto na parę dni odwiedzić stolicę koniecznie w dzień i wieczorem. Podsumowując wyspa bardzo ładna zielona tylko nie w hotelu Golden Mare ps obsługa w hotelu bardzo miła pomocna. Kierownictwo powinno coś zrobić w celu podniesienia poziomu wyzywienia w hotelu 4* Pozdrawiam

Dziękujemy, Aleksandra Z
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetny hotel , pięknie położony , super atmosfera - obsługa klasa światowa , animatorzy świetni każdego dnia zachęcają do wspólnej zabawy, pokoje czyste , klimatyzowane codziennie sprzątane
Generalnie polecam

Dziękujemy, Lucyna Y
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel praktycznie nowy, ładnie położony. Tyle pozytywów. Słaba praca obsługi w stołówce bo restauracją nie można tego nazwać! Ciągły brak słabej jakości potraw. Brak obrusów na stołach / przypomnę że to hotel 4 gwiazdkowy/. Ciepłe wino podawane z dużym opóźnieniem przez słabą obsługę. Braki prądu a tym samym wody.
Gdyby nie piękna pogoda i cudowny klimat wyspy Korfu nie poleciłabym tego hotelu ze względu na wysoką cenę w stosunku do jakości oferowanych usług.

2  Dziękujemy, 65ala
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Spędziliśmy w 2 rodziny z dziećmi 11 fantastycznych dni w Golden Mare. Hotel od samego początku zachwycił nas swoją gościnnością. Pokoje mieliśmy w budynku głównym i przy dzieciach, które często czegoś zapominały z pokoju było to fantastycznym rozwiązaniem, bo było z nich blisko do basenu. Basen i woda w nim idealna, widoki piękne - niczym fototapeta z górskim widokiem. Na początku przeszkadzały nam osy ale przyzwyczailiśmy się - natura przecież. Jeżeli chodzi o wyżywienie to najsłabszym punktem były śniadania - to samo codziennie, okropna jajecznica, złe parówki, wędliny słabej jakości i ten zepsuty toster, który robi tosty w 30 min, brak naleśników dla dzieci, zła kawa, jadłam codziennie suchary z jakiem sadzonym i pomidory. Obiad i kolacja bez szału ale smaczne. Podobało mi się każde wykorzystywanie pożywienia i nie marnowanie go - brawo dla kucharza za pomysły. Przepyszna sałatka grecka , oliwki, tzatziki, raz zdarzyły się grlilowane krewetki ale i kolejka była duża. Hotel ma potencjał i przy takich ludziach rozwinie się i myślę , że pójdzie w dobrą stronę. Piękna menagerka Elena, Tasos - super barman, Mario , Dimitris, Spyros , Nikos , Stavros - super ekipa , bardzo pomocni ludzie i oni to trzymają poziom. Hotel musi poprawić minusy : naprawcie klimatyzację w lobby i lobby barze (jak ci ludzie mają pracować?) i jak goście mają tam spędzać czas ? -jest za gorąco. Poprawcie śniadania i wieczorne animacje i będzie super. Samo Barbati przyjemne z piękną plażą 5 min od hotelu. Wyspa Korfu to 2 światy - piękny raj, a z drugiej strony śmietnisko - bardzo przykre to jest.....

1  Dziękujemy, mevik
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny obiekt, nowy i nowoczesny. Pięknie położony u podburza góry z jeszcze piękniejszym widokiem na morze.
Świetna infrastruktura, super basen i jego otoczenie.
Bardzo dobre i różnorodne jedzenie.
Najważniejsi są ludzie, bo to oni tworzą miejsca, a personel tego hotelu jest świetny, przemiły i przesympatyczny. Ciagle uśmiechnięci i chętni do pomocy pracownicy powodują, że czujemy się wyjątkowi i zaopiekowani.
POLECAM!!!

1  Dziękujemy, 366_ukaszr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: goldenmarecorfu, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Mare ResortOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dear 366_ukaszr,

Thank you so much for leaving your sincere comments with regards to your recent stay at the Golden Mare Resort. I am very pleased to read that you came back to our hotel to enjoy a relaxing holiday and that we manage to meet your expectations. Our purpose and aim is your satisfaction and gratification.

We highly appreciate your lovely comments about our location, our swimming pool and, especially, our staff team! We invest everything to our personnel and we know that without the staff's smile and nice mood we will be cease to exist!

I would like to express once more my hapiness for your nice review! We are looking forward to welcoming you back to our resort in your next holidays in Corfu.

Sincerely

Guest Relation Department