Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetny hotel , pięknie położony , super atmosfera - obsługa klasa światowa , animatorzy świetni każdego dnia zachęcają do wspólnej zabawy, pokoje czyste , klimatyzowane codziennie sprzątane
Generalnie polecam

Dziękujemy, Lucyna Y
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel praktycznie nowy, ładnie położony. Tyle pozytywów. Słaba praca obsługi w stołówce bo restauracją nie można tego nazwać! Ciągły brak słabej jakości potraw. Brak obrusów na stołach / przypomnę że to hotel 4 gwiazdkowy/. Ciepłe wino podawane z dużym opóźnieniem przez słabą obsługę. Braki prądu a tym samym wody.
Gdyby nie piękna pogoda i cudowny klimat wyspy Korfu nie poleciłabym tego hotelu ze względu na wysoką cenę w stosunku do jakości oferowanych usług.

2  Dziękujemy, 65ala
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Spędziliśmy w 2 rodziny z dziećmi 11 fantastycznych dni w Golden Mare. Hotel od samego początku zachwycił nas swoją gościnnością. Pokoje mieliśmy w budynku głównym i przy dzieciach, które często czegoś zapominały z pokoju było to fantastycznym rozwiązaniem, bo było z nich blisko do basenu. Basen i woda w nim idealna, widoki piękne - niczym fototapeta z górskim widokiem. Na początku przeszkadzały nam osy ale przyzwyczailiśmy się - natura przecież. Jeżeli chodzi o wyżywienie to najsłabszym punktem były śniadania - to samo codziennie, okropna jajecznica, złe parówki, wędliny słabej jakości i ten zepsuty toster, który robi tosty w 30 min, brak naleśników dla dzieci, zła kawa, jadłam codziennie suchary z jakiem sadzonym i pomidory. Obiad i kolacja bez szału ale smaczne. Podobało mi się każde wykorzystywanie pożywienia i nie marnowanie go - brawo dla kucharza za pomysły. Przepyszna sałatka grecka , oliwki, tzatziki, raz zdarzyły się grlilowane krewetki ale i kolejka była duża. Hotel ma potencjał i przy takich ludziach rozwinie się i myślę , że pójdzie w dobrą stronę. Piękna menagerka Elena, Tasos - super barman, Mario , Dimitris, Spyros , Nikos , Stavros - super ekipa , bardzo pomocni ludzie i oni to trzymają poziom. Hotel musi poprawić minusy : naprawcie klimatyzację w lobby i lobby barze (jak ci ludzie mają pracować?) i jak goście mają tam spędzać czas ? -jest za gorąco. Poprawcie śniadania i wieczorne animacje i będzie super. Samo Barbati przyjemne z piękną plażą 5 min od hotelu. Wyspa Korfu to 2 światy - piękny raj, a z drugiej strony śmietnisko - bardzo przykre to jest.....

1  Dziękujemy, mevik
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny obiekt, nowy i nowoczesny. Pięknie położony u podburza góry z jeszcze piękniejszym widokiem na morze.
Świetna infrastruktura, super basen i jego otoczenie.
Bardzo dobre i różnorodne jedzenie.
Najważniejsi są ludzie, bo to oni tworzą miejsca, a personel tego hotelu jest świetny, przemiły i przesympatyczny. Ciagle uśmiechnięci i chętni do pomocy pracownicy powodują, że czujemy się wyjątkowi i zaopiekowani.
POLECAM!!!

1  Dziękujemy, 366_ukaszr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: goldenmarecorfu, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Mare ResortOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dear 366_ukaszr,

Thank you so much for leaving your sincere comments with regards to your recent stay at the Golden Mare Resort. I am very pleased to read that you came back to our hotel to enjoy a relaxing holiday and that we manage to meet your expectations. Our purpose and aim is your satisfaction and gratification.

We highly appreciate your lovely comments about our location, our swimming pool and, especially, our staff team! We invest everything to our personnel and we know that without the staff's smile and nice mood we will be cease to exist!

I would like to express once more my hapiness for your nice review! We are looking forward to welcoming you back to our resort in your next holidays in Corfu.

Sincerely

Guest Relation Department

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel Golden Mare to takie trochę 2 światy - z jednej strony hotel jest nowy, bardzo czysty i kreuje się na styl butikowo-designerski i tutaj wyszło to naprawdę dobrze - piękne pokoje, ładny teren hotelu choć brakuje roślinności, fantastyczny widok z basenu, a z drugiej strony jakość wyżywienia i formuły all inclusive w hotelu jest jedną z najgorszych jakie spotkałem. Grecy powinni się uczyć od Hiszpanów jeśli chodzi o standard wyżywienia w hotelach - porównam tylko na jednym przykładzie - w Hiszpanii na 4 gwiazdkach świeżo wyciskany sok z pomarańczy - w Golden Mare sztuczna woda z cukrem o smaku pomarańczy z dystrybutora, w drugim wariancie rozcieńczona wodą i nazwana wodą pomarańczową :), a z dystrybutora lała się kałuża wody na całą stołówkę przez tydzień. Bardzo mały wybór, bardzo niska jakość jedzenia, z owoców tylko arbuz i melon reszta nieobrana położona na talerzu - takie można sobie kupić w warzywniaku. Ryba przypominała bardziej meduzę. Owoce morza w makaronie w proporcji ośmiornica 1%, makaron 99%. Napoje na barze również dramat - najtańsze alkohole jak u nas z biedronki, w oszczędnych ilościach, woda o smaku chloru i soli, napoje również najtańsze niskiej jakości, kubki takie malutkie że trzeba by tam w kolejce do jedynego barmana przestać cały wieczór więc człowiek sobie odpuszcza - i o to właśnie chodzi. W hotelu miałem wrażenie że Grecy chcieliby maksymalnie oszczędzić na wyżywieniu.Pobyt w hotelu powiedziałbym był bardzo drogi i nieadekwatny do jakości. Poza tym - okolica super widoki choć mała miejscowość i nic się nie dzieje, jedna z fajniejszych plaż na Korfu mimo kamieni (3m od brzegu jest już piaszczyste dno), bardzo dobry bar na plaży Bahia Mare - tam uciekaliśmy jeść żeby nie musieć patrzeć na jedzenie hotelowe - bardzo polecam fantastyczne jedzenie choć było drogo. Obsługa w hotelu również raczej słaba - częściowo uśmiechnięta - głównie panie i młodsi kelnerzy/barmani, starsi kelnerzy często byli niemili, a na obsługę z napojami do obiadu wewnątrz restauracji można było czasem czekać i pół godziny (ciekawe że jak nie ma w hotelach inclusive to kelnerzy są od razu w gotowości ;) Spora część obsługi szczególnie związana z kuchnią wyglądała jakby była łapana z ulicy przed rozpoczęciem sezonu - chyba byli średnio przeszkoleni i stąd wychodziły im takie "przysmaki" jak surowe pancake czy wspomniana już ryba-meduza. Uważajcie na hotelową wypożyczalnię aut - dostałem auto z prawie pustym bakiem ledwo dotarłem na stację, a za pół nadmiarowego baku nie chcieli oddać pieniędzy. Korfu jest piękne, lecz u Greków znaleźć jakiś sensowny hotel to cud. Nie polecam i nie dajcie się zwieść wyglądowi hotelu - wszystko pozostałe jest mocno greckie ;)

3  Dziękujemy, Maciej R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theroyalgrandhotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Golden Mare ResortOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dear Maciej R,

First and foremost i would like to thank you for sharing your constructive opinion about Golden Mare Resort here on TripAdvisor! Our aim is to leave from our resort satisfied and gratificated, so we are saddened to read that you had mixed fellings reagrading your accomodation.

We also appreciate your lovely comments about the cleanliness of our hotel, the facilites that we provide and our stunning view!

Regarding the food and the drinks that we provide, i would like to personally apologize and to ensure you that, after your kind suggestions, we will undoubtedly do our best in order to improve the taste, the variety, and the quality of the things that you did not like.

I am really saddened by the fact that we didn’t manage to meet your expectations and we can only hope that you will consider returning to Golden Mare Resort in the future, so that we may have another chance at showing you the betterments and improvements that we will have made.

Sincerely

Guest Relation Department