Hotel położony w oddalonym od centrum miejscu ale dla osób korzystających z auta czy skutera- żaden problem. Pod samym hotelem tez jest przystanek autobusowy wiec komunikacja jest ok.
Najbliższa plaża nie jest urokliwa ale polecam sie wybrać 3km dalej na plaże Glistra - piaszczysta z łagodnym zejściem i pięknym widokiem.
Hotel jak na standardy greckie w miarę zadbany i częściowo wyremontowany.
Na terenie 3 baseny w tym aquapark.

Jeżeli chodzi o jedzenie to naprawdę dziwie sie tak złym opiniom.
Byliśmy grupa 13 osób na wakacjach i każdy był bardzo zadowolony z jedzenia. Co prawda jajecznica była z proszku ale można było sobie wziąsc jajka sadzone , gotowane wiele sałatek dodatków itp. Nikt głodny by nie wyszedł . Lunch i kolacja obfita, bardzo dobra pizza, makarony, zapiekanki, mięsa , ryby, sałatki naprawdę do wyboru do koloru. Raczej rzadko powtarzały sie dania , jak juz to w innej formie. Jedyne co brakowało to przekąsek w ciągu dnia przy basenie, były małe bułeczki a potem ciasto. Brakowało owoców i czegoś ciepłego.

Obsługa w całym hotelu rewelacyjna . Animatorzy otwarci wygadani i cały czas zachęcali do zabawy . W głównym barze wieczorem był barman - osoba która bardzo dobrze zna sie na swoim fachu.

Ogólnie hotel polecam. Zawsze znajdzie sie kilka rzeczy do poprawy ale całokształt wyszedł całkiem niezłe.
Polecam wypożyczyć auto i pozwiedzać cała wyspę bo ma naprawdę wiele do zaoferowania , piękne plaże widoki i zabytki. Rodos , Lindos , Prasonisi.

Dziękujemy, nataszka23002

We wrześniu 2019r. mieliśmy możliwość odwiedzić hotel Olive Garden wraz z BP Grecos. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu, jednak standard hotelu uznajemy za "adekwatny do ceny".
Hotel położony jest w cichej, spokojniej okolicy, co dla rodzin z dziećmi jest ogromnym atutem. Plaża i pojedynczy sklep były w zasięgu kilkuminutowego spaceru, co przy wakacjach All-Inclusive jest wszystkim czego potrzeba. Dodatkowo w samym hotelu znajdował się też market z najpotrzebniejszym asortymentem. Jedyną wadą może być fakt, że droga z lotniska zajmuje przeszło godzinę (doliczając czas zatrzymania się autobusu w hotelach po drodze), co przy podróży z małym dzieckiem jest dość istotne.
Mieliśmy porównanie pokojów rodzinnego i standardowego. Różnica wielkościowa jest prawie niezauważalna - osobiście uważam, że nie ma większego sensu dopłaty do wersji family. Minusem na pewno było to, że dostawki dla dzieci są w pokojach na stałe i przy dostawieniu dodatkowego łóżeczka dla infanta, robiło się bardzo ciasno. Jako, że trafiliśmy na pokoje nieodremontowane, widać było w nich zużycie - podniszczone drzwi i klamki, porysowane meble, zacieki na ścianach przy klimatyzacji. Jeśli ktoś ma bardzo wyczulony zmysł estetyczny, będzie to na pewno dla niego/niej problemem. Na nas nie robiło to zbyt dużego wrażenia.
Dwa pierwsze dni mieliśmy problem z cieknąca klimatyzacją, jednak po interwencji (dwukrotnej) na recepcji udało się sprzęt naprawić (greckie siga siga...).
Łazienka niestety nie spełniła naszych oczekiwań. Według biura podróży każdy pokój miał dysponować odnowioną łazienką, jednak w naszej poza ładną umywalką i szafką, reszta wyglądała bardzo słabo. Toaleta z licznymi zabrudzeniami (wewnątrz i na zewnątrz), zepsutą spłuczką, kabina przysznicowa wypadająca z prowadnic i ślady na suficie wskazujące na zalanie z piętra wyżej. Widzieliśmy łazienki z części odnowionej i te wyglądały dużo lepiej. Określę to tak: mieliśmy pecha...
Sprzątanie pokoju było niestety dośc powierzchowne. Pierwszego dnia nawet nie pofatygowano się o zamiecenie podłogi, podczas gdy w kolejnych dniach sprzątano tylko jej najczęściej użytkowane części. Wymiana ręczników i pościeli dla równowagi zdecydowanie na plus - na żądanie nawet codziennie.
Jedzenie "hotelowe" - bez szału, dla mało wymagających. Można było się najeść, jednak dwa dni przed powrotem miało się już wszystkiego dość. Z jednej strony różnorodność potraw duża, jednak część z nich robiona na jedno kopyto. Największym minusem był brak typowo greckich dań i deserów na codzień. Jeden wieczór w tygodniu określono mianem greckiego, podczas którego pojawiły się souvlaki, moussaka oraz baklava. W pozostałe dni trzeba było się zadowolić serem feta, oliwkami i sosem tzatziki.
Opcja All-Inclusive rozbudowana pod względem jedzenia, ale karta drinków i alkoholi uboga (5 niezmiennych drinków plus kilka podstawowych alkoholi).
Do atrakcji i infrastruktury hotelu nie mamy zastrzeżeń. Aquapark - super. Baseny - wystarczające. Plac zabaw - idealny na zajęcie dzieci na 15-30 minut. Klub Delfinki Grecosa był strzałem w dziesiątkę. Ulga dla zmęczonych rodziców przez 4h dziennie.
Podsumowując, hotel Olive Garden spełnił nasze oczekiwania. Jest to dobry trzygwiazdkowy hotel dla rodzin z dziećmi. Będzie on idealnym wyborem dla osób o niewygórowanych wymaganiach. Jeżeli ktoś był w hotelach 4 lub 5 gwiazdkowych w Grecji (lub porównywalnych w innych krajach), to może czuć lekki niedosyt podczas wizyty tutaj.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w głównym budynku mają lepszy standard - są odnowione.
Dziękujemy, DNARolgan

Na przełomie lipca i sierpnia byliśmy "gośćmi" tego hotelu.Stanowczo odradzam!!! Jakość jedzenia ponizej normy(tj. sproszkowana jajecznica,parowkowa-mortadela, lody z proszku)Niedopuszalne aby woda w dozownikach nie nadawala sie zupelnie do picia(smierdzaca i nie dobra)podobnie bylo z innymi napojami... Na basenach napoje byly podawana w plastikowych kubkach które byly zbierane-płukane-wydawane dalej... Okropnie przesiakal smród innych sokow!!! Jak mowi powiedzenie ze strajnosci w skrajnosc- natomiast szklanki na stołówce wyszczerbione!!! Na dzień dobry w pokoju bród,syf, brudne reczniki... Rezydentka Grecosa bardzo niekompetentna, zero zaintwresowania oraz pomocy w "walce o czysty pokoj" WIELKIE NIE POLECAM!

Dziękujemy, Mikołaj P

Hotel znajduje się na odludziu, nie ma tawern, barów. Blisko głównej trasy i przystanków autobusow KTEL, którymi można pojechać w wiele miejsc, w tym do Lindos, Faliraki, stolicy wyspy. Do turystycznej części Lárdos dojście plażą i przez inny hotel (wieczorny spacer odpada, jak iść gdzieś z upiaszczonymi butami i nogami?). Hotel wizualnie ładny, bardzo ładny ogród. Pokój bardzo wysoki i dość spory, schludny. Łazienka po remoncie. Wieszaki, uchwyt na papier, prysznic to wszystko wykonane z najtańszego plastiku pokrytego metaliczną farbą. Nie wiem czy przetrwa choć jeden sezon. Niestety kilka razy dostaliśmy bure i postrzępione ręczniki - jak szmata do podłogi! Pani sprzątająca bardzo się starała, było czysto i zawsze przyjemnie pachniało. Z basenów nie korzystaliśmy, więc nie ocenię. Wieczorem mini disco i animacje dla dorosłych (w dzień może też ale nas nie było w hotelu więc ciężko powiedzieć, widziałam raz wodny aerobik). Za barem przy basenie stał młody Al Pacino. ;) Obsługa miła i pomocna. I teraz to co sprawiło, że żałuję, że wybrałam ten hotel, nie polecam i nigdy tam nie wrócę. Jedzenie. Jakość najpodlejsza z podłych. Odsalana woda morska w automacie do kawy i herbaty. "Jogurt grecki" zagęszczany chyba mąką bo miał konsystencję budyniu. Tak paskudnego nigdy nie jadłam. Na śniadanie mój "faworyt" - jajecznica z frytkami z kolacji. Na obiad "sałatki" z zielonego ogórka i parówek ze śniadania. Jak dla świń. Jestem przeciwna marnowaniu jedzenia ale to już przesada. Wegetarianie o weganach nawet nie wspomnę, będą głodować bo te parówki i mortadela ze śniadania są wkrojone do wszystkiego. Kucharz (wątpię by był nim z zawodu) nie umie gotować, komponować smaków, doprawić czymkolwiek innym niż solą (oregano nie wyczułam nigdzie). Jedzenie było dobre tylko jeden raz na 7 dni x 3 posiłki - kolacja z kuchnią lokalną. Na bank gotował ktoś inny. Pozostałe dni nie było nic greckiego i nic smacznego. Ohydne desery z kremami z proszku. Ohydne lody. Jadłam cały pobyt rybę, frytki, hummus, oliwki i pomidory. Do czasu gdy zaczęli podawać pangę (!!!). TO nie powinno nazywać się restauracją tylko podłą stołówką. Jedyny plus - dużo owoców do wyboru. Nie dziwię się, że w czerwcu wszyscy się zatruli. Dziwię się sobie, że mimo takich opinii jednak dałam namówić się na ten hotel. Skandalem jest, że Grecos sprzedaje ten hotel jako ****. kpiną jest, że OGH o dodatkową gwiazdkę się stara. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, tempusneminemmanet
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Były to wakcje z biurem Grecos. BARDZO MOCNO PRZEPŁACONE.
Na pierwszy rzut oka widać, że gośćmi hotelowymi są w 80% Polacy. Co dało się odczuć wielokrotnie podczas spędzania czasu nad basenem czy podczas posiłków.

Plusy:
- duży balkon.
- całkiem wygodne łóżka.
- całkiem dużo miejsca w pokoju.
- darmowy parking pod hotelem.
- darmowe wi-fi.

Minusy:
- jedzenie skandaliczne. To co było na śniadanie zamienia się w lunch, a później suma ze śniadania i lunchu zamienia się w kolację. Jedzenie było tak obrzydliwe, że nie da się tego opisać.
- napoje typu soft oraz drinki alkoholowe - w skrócie słabe i rozwodnione. Cola z concentratu z kolei tak słodka, że aż buzie wykrzywiała.
- lody w barze przy basenie - z proszku. Jedząc ten nierozpuszczony proszek wchodził między zęby, było go czuć cały czas.
- karaluchy, zwłaszcza w okolicy baru przy basenie.
- wiecznie zajęte ręcznikami leżaki przez w ogóle nieobecnych na basenie Polaków. Zero reakcji ze strony personelu.
- tragiczne położenie hotelu, daleko wszędzie. Nie ma nic w okolicy. Jeden sklep.
- animacje - koszmar.
- basen tak mocno chlorowany, że strach wejść do wody. Zwłaszcza jak co rano się widziało obsługę, która go doprowadzała do stanu użytkowania. Ile środków do niego dodawano. To aż dziwne, że nie ta woda nie świeci.

Jeśli już kupiliście wakacje w tym hotelu, to wynajmijcie sobie samochód minimum na 3 dni - uda wam się zjechać przynajmniej całą wyspę, która nie jest duża. Ma swój urok.

Rodos tak, ten hotel - stanowczo nie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, B4rb4rk4s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tsampikos S, Διευθυντής, Olive Garden HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear B4rb4rk4s,

First and foremost we would like to thank you for taking time to post your review online, although you delayed a year as you stay in the hotel in 2018.

As it seems in certain areas we failed to meet your personals expectations.I apologize to you for the inconvenience caused upon every single matter you mention.

We value our guests and their feedback is the most important tool for us so we can mend or turn around certain issues or conditions that do not keep up with their expectations.

Also i would like to inform you that if you will visiting this year the hotel you would be discovering our new restaurant with more than 51 choices in the buffet.

However, we would like to welcome you back and turn around your impressions about our property and our staff.

Kind Regards

Spanos Tsampikos