We wrześniu 2019r. mieliśmy możliwość odwiedzić hotel Olive Garden wraz z BP Grecos. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu, jednak standard hotelu uznajemy za "adekwatny do ceny".
Hotel położony jest w cichej, spokojniej okolicy, co dla rodzin z dziećmi jest ogromnym atutem. Plaża i pojedynczy sklep były w zasięgu kilkuminutowego spaceru, co przy wakacjach All-Inclusive jest wszystkim czego potrzeba. Dodatkowo w samym hotelu znajdował się też market z najpotrzebniejszym asortymentem. Jedyną wadą może być fakt, że droga z lotniska zajmuje przeszło godzinę (doliczając czas zatrzymania się autobusu w hotelach po drodze), co przy podróży z małym dzieckiem jest dość istotne.
Mieliśmy porównanie pokojów rodzinnego i standardowego. Różnica wielkościowa jest prawie niezauważalna - osobiście uważam, że nie ma większego sensu dopłaty do wersji family. Minusem na pewno było to, że dostawki dla dzieci są w pokojach na stałe i przy dostawieniu dodatkowego łóżeczka dla infanta, robiło się bardzo ciasno. Jako, że trafiliśmy na pokoje nieodremontowane, widać było w nich zużycie - podniszczone drzwi i klamki, porysowane meble, zacieki na ścianach przy klimatyzacji. Jeśli ktoś ma bardzo wyczulony zmysł estetyczny, będzie to na pewno dla niego/niej problemem. Na nas nie robiło to zbyt dużego wrażenia.
Dwa pierwsze dni mieliśmy problem z cieknąca klimatyzacją, jednak po interwencji (dwukrotnej) na recepcji udało się sprzęt naprawić (greckie siga siga...).
Łazienka niestety nie spełniła naszych oczekiwań. Według biura podróży każdy pokój miał dysponować odnowioną łazienką, jednak w naszej poza ładną umywalką i szafką, reszta wyglądała bardzo słabo. Toaleta z licznymi zabrudzeniami (wewnątrz i na zewnątrz), zepsutą spłuczką, kabina przysznicowa wypadająca z prowadnic i ślady na suficie wskazujące na zalanie z piętra wyżej. Widzieliśmy łazienki z części odnowionej i te wyglądały dużo lepiej. Określę to tak: mieliśmy pecha...
Sprzątanie pokoju było niestety dośc powierzchowne. Pierwszego dnia nawet nie pofatygowano się o zamiecenie podłogi, podczas gdy w kolejnych dniach sprzątano tylko jej najczęściej użytkowane części. Wymiana ręczników i pościeli dla równowagi zdecydowanie na plus - na żądanie nawet codziennie.
Jedzenie "hotelowe" - bez szału, dla mało wymagających. Można było się najeść, jednak dwa dni przed powrotem miało się już wszystkiego dość. Z jednej strony różnorodność potraw duża, jednak część z nich robiona na jedno kopyto. Największym minusem był brak typowo greckich dań i deserów na codzień. Jeden wieczór w tygodniu określono mianem greckiego, podczas którego pojawiły się souvlaki, moussaka oraz baklava. W pozostałe dni trzeba było się zadowolić serem feta, oliwkami i sosem tzatziki.
Opcja All-Inclusive rozbudowana pod względem jedzenia, ale karta drinków i alkoholi uboga (5 niezmiennych drinków plus kilka podstawowych alkoholi).
Do atrakcji i infrastruktury hotelu nie mamy zastrzeżeń. Aquapark - super. Baseny - wystarczające. Plac zabaw - idealny na zajęcie dzieci na 15-30 minut. Klub Delfinki Grecosa był strzałem w dziesiątkę. Ulga dla zmęczonych rodziców przez 4h dziennie.
Podsumowując, hotel Olive Garden spełnił nasze oczekiwania. Jest to dobry trzygwiazdkowy hotel dla rodzin z dziećmi. Będzie on idealnym wyborem dla osób o niewygórowanych wymaganiach. Jeżeli ktoś był w hotelach 4 lub 5 gwiazdkowych w Grecji (lub porównywalnych w innych krajach), to może czuć lekki niedosyt podczas wizyty tutaj.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w głównym budynku mają lepszy standard - są odnowione.
Dziękujemy, DNARolgan

Na przełomie lipca i sierpnia byliśmy "gośćmi" tego hotelu.Stanowczo odradzam!!! Jakość jedzenia ponizej normy(tj. sproszkowana jajecznica,parowkowa-mortadela, lody z proszku)Niedopuszalne aby woda w dozownikach nie nadawala sie zupelnie do picia(smierdzaca i nie dobra)podobnie bylo z innymi napojami... Na basenach napoje byly podawana w plastikowych kubkach które byly zbierane-płukane-wydawane dalej... Okropnie przesiakal smród innych sokow!!! Jak mowi powiedzenie ze strajnosci w skrajnosc- natomiast szklanki na stołówce wyszczerbione!!! Na dzień dobry w pokoju bród,syf, brudne reczniki... Rezydentka Grecosa bardzo niekompetentna, zero zaintwresowania oraz pomocy w "walce o czysty pokoj" WIELKIE NIE POLECAM!

Dziękujemy, Mikołaj P

Hotel znajduje się na odludziu, nie ma tawern, barów. Blisko głównej trasy i przystanków autobusow KTEL, którymi można pojechać w wiele miejsc, w tym do Lindos, Faliraki, stolicy wyspy. Do turystycznej części Lárdos dojście plażą i przez inny hotel (wieczorny spacer odpada, jak iść gdzieś z upiaszczonymi butami i nogami?). Hotel wizualnie ładny, bardzo ładny ogród. Pokój bardzo wysoki i dość spory, schludny. Łazienka po remoncie. Wieszaki, uchwyt na papier, prysznic to wszystko wykonane z najtańszego plastiku pokrytego metaliczną farbą. Nie wiem czy przetrwa choć jeden sezon. Niestety kilka razy dostaliśmy bure i postrzępione ręczniki - jak szmata do podłogi! Pani sprzątająca bardzo się starała, było czysto i zawsze przyjemnie pachniało. Z basenów nie korzystaliśmy, więc nie ocenię. Wieczorem mini disco i animacje dla dorosłych (w dzień może też ale nas nie było w hotelu więc ciężko powiedzieć, widziałam raz wodny aerobik). Za barem przy basenie stał młody Al Pacino. ;) Obsługa miła i pomocna. I teraz to co sprawiło, że żałuję, że wybrałam ten hotel, nie polecam i nigdy tam nie wrócę. Jedzenie. Jakość najpodlejsza z podłych. Odsalana woda morska w automacie do kawy i herbaty. "Jogurt grecki" zagęszczany chyba mąką bo miał konsystencję budyniu. Tak paskudnego nigdy nie jadłam. Na śniadanie mój "faworyt" - jajecznica z frytkami z kolacji. Na obiad "sałatki" z zielonego ogórka i parówek ze śniadania. Jak dla świń. Jestem przeciwna marnowaniu jedzenia ale to już przesada. Wegetarianie o weganach nawet nie wspomnę, będą głodować bo te parówki i mortadela ze śniadania są wkrojone do wszystkiego. Kucharz (wątpię by był nim z zawodu) nie umie gotować, komponować smaków, doprawić czymkolwiek innym niż solą (oregano nie wyczułam nigdzie). Jedzenie było dobre tylko jeden raz na 7 dni x 3 posiłki - kolacja z kuchnią lokalną. Na bank gotował ktoś inny. Pozostałe dni nie było nic greckiego i nic smacznego. Ohydne desery z kremami z proszku. Ohydne lody. Jadłam cały pobyt rybę, frytki, hummus, oliwki i pomidory. Do czasu gdy zaczęli podawać pangę (!!!). TO nie powinno nazywać się restauracją tylko podłą stołówką. Jedyny plus - dużo owoców do wyboru. Nie dziwię się, że w czerwcu wszyscy się zatruli. Dziwię się sobie, że mimo takich opinii jednak dałam namówić się na ten hotel. Skandalem jest, że Grecos sprzedaje ten hotel jako ****. kpiną jest, że OGH o dodatkową gwiazdkę się stara. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, tempusneminemmanet
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Były to wakcje z biurem Grecos. BARDZO MOCNO PRZEPŁACONE.
Na pierwszy rzut oka widać, że gośćmi hotelowymi są w 80% Polacy. Co dało się odczuć wielokrotnie podczas spędzania czasu nad basenem czy podczas posiłków.

Plusy:
- duży balkon.
- całkiem wygodne łóżka.
- całkiem dużo miejsca w pokoju.
- darmowy parking pod hotelem.
- darmowe wi-fi.

Minusy:
- jedzenie skandaliczne. To co było na śniadanie zamienia się w lunch, a później suma ze śniadania i lunchu zamienia się w kolację. Jedzenie było tak obrzydliwe, że nie da się tego opisać.
- napoje typu soft oraz drinki alkoholowe - w skrócie słabe i rozwodnione. Cola z concentratu z kolei tak słodka, że aż buzie wykrzywiała.
- lody w barze przy basenie - z proszku. Jedząc ten nierozpuszczony proszek wchodził między zęby, było go czuć cały czas.
- karaluchy, zwłaszcza w okolicy baru przy basenie.
- wiecznie zajęte ręcznikami leżaki przez w ogóle nieobecnych na basenie Polaków. Zero reakcji ze strony personelu.
- tragiczne położenie hotelu, daleko wszędzie. Nie ma nic w okolicy. Jeden sklep.
- animacje - koszmar.
- basen tak mocno chlorowany, że strach wejść do wody. Zwłaszcza jak co rano się widziało obsługę, która go doprowadzała do stanu użytkowania. Ile środków do niego dodawano. To aż dziwne, że nie ta woda nie świeci.

Jeśli już kupiliście wakacje w tym hotelu, to wynajmijcie sobie samochód minimum na 3 dni - uda wam się zjechać przynajmniej całą wyspę, która nie jest duża. Ma swój urok.

Rodos tak, ten hotel - stanowczo nie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, B4rb4rk4s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tsampikos S, Διευθυντής, Olive Garden HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear B4rb4rk4s,

First and foremost we would like to thank you for taking time to post your review online, although you delayed a year as you stay in the hotel in 2018.

As it seems in certain areas we failed to meet your personals expectations.I apologize to you for the inconvenience caused upon every single matter you mention.

We value our guests and their feedback is the most important tool for us so we can mend or turn around certain issues or conditions that do not keep up with their expectations.

Also i would like to inform you that if you will visiting this year the hotel you would be discovering our new restaurant with more than 51 choices in the buffet.

However, we would like to welcome you back and turn around your impressions about our property and our staff.

Kind Regards

Spanos Tsampikos

Hotel Manager

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wróciliśmy z wakacji z tego hotelu i wstępie powiem, że pobyt uważam za udany, choć parę rzeczy mi się nie podobało i zamieszczam to w formie prośby do hotelu, aby mogli wziąć to pod uwagę:

1. Pokój:
- brak możliwości powieszenia mokrych rzeczy w łazience, jak i na tarasie (brak suszarki na bieliznę, czy choć zwykłego sznurka),
- klimatyzacja mocno śmierdzi, chyba nie była w ogóle serwisowana (masakra),
- tylko 2 krzesła na balkonie na 4 osobowy pokój,
- brak wentylacji w łazience,
- mało wieszaków w szafie 4-7 szt. na 4 osobową rodzinę to za mało,
- wygodne i duże łóżka, sejf w pokoju,
- zepsuta klapa sedesowa,

2. Pool bar:
- soki sikacze (tonic śmierdzi)
- trzeba długo czekać w kolejce, rzadko obsługują dwie osoby,
- kolejka do lodów jest po przeciwnej stronie, co jest utrudnieniem, bo nie widać, który gość był pierwszy,
- nie ma tak, jak w innych hotelach wystawionych maszyn do soków, gdzie mozna sobie samemu nalać, obojętnie, czy zamawiasz alkohol, czy bierzesz zwykłą wodę stoisz w jednej dużej kolejce (bez pomyślenia),
- czasami kończy się ciasto więc nie ma co dalej jeść w szczególności, że po 17:00 pomimo tego, że lodówka jest w barze zamykają ją dla gości,
- nie ma możliwości wzięcia jedzenia samememu, tak jak miałem w innych hotelach,
- ciastka nakładane na chusteczki tymi samymi rękami, którymi przecierają spocone czoło,
- muzyka czasami zbyt głośna, ale zauważyłam, że to wtedy kiedy są jakieś zajęcia jogi,

Restauracja:
- używają uszkodzonych naczyń, które mogą skaleczyć (przykład na zdjęciu poniżej)
- jajecznica sproszkowana, nie do przełknięcia,

Basen:
- woda wszędzie mętna, zapewne dużo dają chyba chloru, ale codziennie ją sprawdzają rano, więc wierzę, że jest zdatna do kąpieli, z czasem dowiedziałem się od ich anonimowego pracownika, że hotel oszczędza niestety na filtrowaniu wody,
- brak leżaków z regulacją oparcia (jakaś porażka), wszyscy tutaj z naszej grupy byli w szoku, z oparciem są tylko na Aquaparku, niektóre zostały przeniesione przez gości, obsługa próbowała je przenieść, ale goście nie pozwolili,
- koło basenu przy części, gdzie małe dzieci najczęściej skaczą do basenu był pokruszony beton, co stanowiło moim zdaniem zagrożenie dla dzieci, były bowiem w niektórych miejscach ostre krawędzie,
- zwisająca w wodzie lampa na kablu, która podłączona jest oczywiście pod zasilanie elektryczne (szok),

Aquapark:
- zamykają 15 minut przed czasem zakręcając wcześniej wodę, więc informacja, że basen jest czynny do 17 jest bardzo mylące,
- pontony na zjeżdżalni są często zepsute, raczej nie naprawiają na bieżąco,

Animacje:
- wieczór grecki to wystąpienie 1 osoby, która śpiewa z podkładem mając swoją gitarę (głos ładny), było fajnie dopóki śpiewał greckie piosenki, kiedy przerzucił się na inne, słabo to mu wychodziło,
- pozostałe animacje raczej pod humor Anglików, których było sporo (angielski humor).
Reasumując hotel taki sobie, w tej cenie w ub. roku miałem w podobnej cenie znacznie lepsze warunki. Obsługa jest miła i widać, że się starają.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej sprawdzić, czy w pokoju nie śmierdzi klimatyzacja zanim się wynajmie pokój.
Dziękujemy, Wk K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tsampikos S, Διευθυντής, Olive Garden HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dear Wk K,

First of all i would like to thank you for choosing our property for your vacation and to taking the time to share your experience on tripadvisor .

We are deeply sorry to learn that your stay at our hotel was not as enjoyable as expected, we completely understand that we didn’t meet your holidays standards and that you found our services and facilities disappointing. All your comments we have taken under serious consideration as we constantly try to meet our guests’ expectations, please accept our apology for any inconvenience caused.

Thank you again for your feedback and we hope to have the pleasure of welcoming you again and offer a better experience.

Warm Regards

Spanos Tsampikos