Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017

Hotel tragedia, pokój śmierdzący papierosami dosłownie (jak w palarni) smród niesamowity. Przez pierwsze 2 dni brak wody, po zgłoszeniu w recepcji problemu tłumaczenie że to nie wina hotelu tylko w okolicy pękła rura i jest awaria. Żeby tego było mało woda przez cały nasz pobyt była praktycznie cały czas zimna brak ciepłej. Jedzenie tragedia na śniadanie kolacje ten sam zestaw: niejadalna mielonka, wyrób seropodobny, pomidory ogórki bez smaku, feta nie przypominała fety, jajecznica niejadalna, chemiczne przesłodzone, przeźroczyste dżemy, obiady w każdy dzień takie same. Brokuły kalafior bez smaku, niejadalne mięso i ryby. W brew temu co było napisane w ofercie biura podróży brak przekąsek i wifi, według rezydenta przekąska to biszkopt a przekąski to biszkopty w liczbie mnogiej, zachowanie rezydenta poniżej wszelkiej krytyki. Brudno w pokojach, sprzątanie ograniczało się do wynoszenia śmieci, brak czystych ręczników, po zgłoszeniu na recepcji dopiero wymieniono ręczniki. W sąsiednim pokoju osoby przebywające na wakacjach znalazły karalucha. Pozostawiony przez kogoś talerz i kubek na balustradzie był sprzątnięty dopiero po 2 dniach. Jedyny plus to piękną plaża nic po za tym. NIE POLECAM!!!

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Jedzenie tragiczne-i jest to opinia całej grupy jaka była cały tydzien. Przez pierwsze 2 dni w hotelu nie było wody. Rezydent stwierdził ze możemy się myć w prysznicu na plaży. Wbrew temu co pisało w ofercie biura podróży brak wifi, brak przekąsek, ręczniki w pokojach wymienione w pokojach tylko raz na 7dni pobytu- oczywiście trzeba było o to prosić na recepcji. Cieplej wody brak wieczorem i rano. Ogólnie brudno. Jedyny plus to piękna plaża.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, 491przemekj
Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Pokój to tytułowa nora. Stary, niewygodny, sprzątanie ogranicza się do wyniesienia śmieci. Brudne ręczniki, które czekały na nas po przyjeździe, zmieniono dopiero po łapówce 5 euro. Jedzenie poniżej wszelkiej krytyki: jajecznica z proszku, wyrób seropodobny, niejadalna mielonka i chemiczne dżemy na śniadanie; na lunch i kolację ten sam zestaw - średnia ryba, najpodlejsza wieprzowina, warzywa z mrożonki, sałatka grecka bez fety i oliwek. Absolutnie nic greckiego, w ciągu tygodnia raz było trochę fety, raz duszone cukinie. Jedyny plus to fantastyczna plaża - dużo parasoli plus pinie, piaszczysto-żwirowa, duża, łagodne zejście do wody. Ogólnie jednak odradzam to miejsce :(

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, jimmy S
Zrecenzowano: 7 lipca 2016

Plusy
- jedyne co było godne uwagi to hotelowa plaża, darmowe leżaki (które niestety trzeba rezerwować z samego rana). Plaża jest piękna i piaszczysta, w wodzie delikatne kamyczki dlatego zalecam obuwie do pływania. Na plaży jest centrum sportów wodnych.
- fajny był również bar na plaży, z miłą obsługą, hotele obok takiego nie miały

Minusy
- sami Rosjanie, my byliśmy jedynymi polakami, po tygodniu dojechała jeszcze jedna para, słabe, wszystko było robione pod Rosjan
- all inclusive bardzo mierne, ser był czymś seropodobnym - ohyda, obiady i kolacje zamiennie ale bardzo mały wybór, np. ryż, ziemniaki, udko kurczaka, ryba i surówki - nic więcej! Wiem, że to była opcja all inc light, no ale bez przesady... Nie lubię kury w takiej formie ani nie jadam ryb, dla siebie nie mogłam nic wybrać. Można chodzić głodnym, uprzedzam. Z alkoholi tylko piwo, oraz wino które śmierdziało lakierem, dziwne świństwo

Jeżeli chodzi o pokoje jak na 3* standard ok, sprzątane co 2-3 dni, tu się nie czepiam

Byliśmy z Wezyra i hejt dla nich, zła organizacja, drogie wycieczki, które prowadził rezydent czytając historię Rodos - uwaga - z przewodnika TUI

Drugi raz bym się nie zdecydowała, hotel na uboczu, zero animacji wieczornych a w okolicy nic się nie dzieje, jeżeli już coś było to dla Rosjan, wieczorami jest nuda

Aha, internet za tydzień płatny 13 eu, działał ok, czasem nawet na plaży

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przy recepcji bardzo oddalone od restauracji i plaży
Termin pobytu: czerwiec 2016
5  Dziękujemy, Patrycja P
Zrecenzowano: 28 lipca 2014

Właśnie wróciłem. Wielkie rozczarowanie!!! 50% gości to Rosjanie. Jeszcze nigdy nie miałem takiego pecha, bo to raczej uciążliwi klienci. Hotel wprawdzie ładny, ale podawanie drinków w plastikowych, wielorazowych kubkach to szczyt biedy. Widziałem, jak barmani myją te kubki, to odechciewało się od razu pić.Jedzenie na poziomie katastofalnym. Jedno z najgorszych od 10 lat, a jeżdżę wyłącznie do hoteli 4 i pięciogwiazdkowych. Prawie nie było ryb, sałatki z owoców z puszek (poza arbuzem), jedzenie monotonne. Na dodatek w restauracji głównej stoły przybrane były w pomięte obrusy, często poplamione, a talerze po prostu brudne. Słowem za te pieniądze nie było warto jechać. Hotel co najwyżej 3 gwiazdkowy! Kryzys w Grecji jednak dalej widać.Szczerze odradzam! Mirek

Termin pobytu: lipiec 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Mirek S