Zrecenzowano: 7 maja 2019

Mój pierwszy wyjazd do Grecji. 3 gwiazdki okej. Pokój niby superior, skromny ale czysty i codziennie sprzątany. Wygodne łóżka - nowe materace. Hałasująca niczym "Mińsk", lodówka. Ręczniki zmieniono nam 2x. Mrówek pozbyto się zanim zdążyliśmy zgłosić do recepcji. Ciepła woda tylko z solarów w ciągu dnia, wieczorem szybko znika, nad ranem jest już "rześka". Klimatyzacja w cenie - nie korzystaliśmy. Obsługa miła. Jedzenie dobre i dużo, owoce skromne, warzyw więcej, zawsze jakaś ryba/mieso się trafi. Dodatkowo do obiadu i kolacji PASTY do wyboru. Napoje soft drink okropne, woda też, kupiliśmy butelkową. Do posiłków wino zależny jakie się trafi, 3 dni było dobre, i 3 dni było niedobre. Piwo, do napicia nawet dobre.

Do plaży 150m. Hotel na totalnym uboczu, nie sądziłem że aż tak daleko będzie do pobliskich miejscowości, ok. 20-30 min do Lardos (wioska, 4 tawerny, 2 sklepy, ceny normalne, piwo, wino, woda mineralna, sery, owoce itp) i tyle samo do Pefki ("dziura turystyczna", tylko hotele i obiekty nastawione na turystów czyli drożej niż w Lardos).
Do plaży 200m.

Przystanek autobusowy przy samym hotelu, jeśli jednak chcemy pozwiedzać wyspę, lepiej wypożyczyć auto na 3 dni niż korzystać z komunikacji. Wyjdzie na to samo (65-70€ auto +50€ paliwo) a objeździmy całą wyspę. Warto cały jeden dzień zarezerwować na miasto Rodos.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje o numerach 200-230 mają drzwi wejściowe od strony drogi i odgłosy przejeżdżających samochodów mogą być uciążliwe.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, GrzegorzOxxx
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Plusy:
- czyste pokoje,
-bardzo miła obsługa,
-animacje(głownie dla dzieci) w języku angielskim ale tłumaczone na język polski przez polskich animatorów,
-jedzenia a najlepsza pizza.. tak wiem, nie jest to potrwa regionalna ale jestem zdania, iż w hotelu 4 gwiazdkowym zazwyczaj nie ma super regionalnych potraw. Zdarzaja sie regionalne potrway - zazwyczaj desery,
-piekna plaza - kamienista,

Minusy:
-mały obszar basenowy - tłok na basenie,
-plaża hotelowa z Płatnymi leżakami - 6 eur za dwa leżaki +2 małe butelki wody.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Pojechałam tam z chłopakiem tak więc jedyny główny minus to wg mnie jest to po prostu hotel przystosowany dla rodzin z dziećmi. Nie ma co liczyć na jakieś dyskoteki, animacje dla dorosłych. Podczas całego podbytu raz przyjechał zespół składający sie z 4 wykonawcow. Spiewali głównie przeboje lat 50 60 ale tez i bieżące hity- występ był genialny !

Na koniec chciałąm zazanczyc, iż widać zaangażowanie ze strony personelu pod względem czystości pokoi, jedzenia i w ogóle całej atmosfery.. Polecam !

Pamiętajcie-Miejsce

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, annacich
Zrecenzowano: 30 maja 2018

Byliśmy z Żoną w dniach: 04 - 18.05.2018 r. Hotel raczej dla osób bez dzieci, pokoje czyste i zadbane, telewizor 55 cali LCD - niestety brak programów polskich, ręczniki wymieniane co 2 dni, na życzenie w razie potrzeby. Hotel nie jest duży z basenem i ok. 100 m od morza i piaszczystej plaży. Wyżywienie świetne i zróżnicowane, sporo owoców morza,alkohole do posiłków. Sprawna i szybka obsługa na stołówce, dodatkowo różne makarony i dodatki wykonywane na bieżąco prze Włocha

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Edward C
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Ciche, spokojne miejsce, tuż przy plaży( żwirkowo - kamienista). Smaczne posiłki, czyste, zadbane pokoje, uprzejmy i życzliwy personel. Jeżeli ktoś potrzebuje odpocząć od zgiełku miejsce wymarzone. Przy hotelu przystanek autobusowy, za kilka euro można wyruszyć na wycieczki do starych ,zabytkowych miasteczek.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, edyta691

to teraz minusy :
-brud, wszędzie brud
-dużo insektów
-łazienka w stanie fatalnym
-jedzenie marnej jakości - tłuste, bez smaku, bardzo mały wybór
-łazienka koło recepcji śmierdząca i zalana zawartością wc ...
-tylko soft all inclusive

hotel posiada 3 gwiazdki ... powinno mu się zabrać przynajmniej jedną , przy wejściu wita nas "recepcja" z brakującymi literami w nazwie ... Hotel składa się z 3 budynków z pokojami , z czego tylko jeden jest po jakimś remoncie , pozostałe 2 wymagają natychmiastowych remontów, łazienki sa małe , zagrzybione - strach się w nich myć , zasłony przy prysznicach to jakiś żart , krany stare i uszkodzone, bardzo słabe ciśnienie wody i często nie ma już ciepłej , bardzo dużo tzw prowizorki . Sam pokój przywitał nas narzutą z plamami po zabawie poprzednich lokatorów , pościel nie najczystsza , meble stare i zniszczone , o dziwo klima chodziła bez problemu ( wiele osób narzekało na nie działającą klimę) . Jedzenie bardzo słabe , tłuste i nie doprawione, ryba - zalana oliwa, rozpadająca się i śmierdząca , posiłki ratował grill na zewnątrz gdzie podpiekano makarony , gdyby nie to nie było by co jeść , "grecka kuchnia" , którą czasami serwuje hotel nie ma nic wspólnego z Grecją , plus dla obsługi - dbają o porządek na stołach ( pod nadzorem "Georga" ;) , torebki z herbata "przemacane" przez wszystkich itd itd ... Plażą znajduje się ok 100m od hotelu , jest sporo miejsca, są prysznice , niestety jest brudno ( osobiście znalazłem strzykawkę w piasku) . Niestety wszystkie negatywne opinie o tym hotelu i miejscu sa prawdziwe, nie polecamy , chyba że ktoś ma bardzo małe wymagania lub lubi spartańskie warunki ...

Wskazówka dotycząca pokoi: pytać o wyremontowaną część hotelu
Termin pobytu: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, raduniak