Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

1 Plus - Hotel czysty, zadbany.
Reszta to Minusy - Basen dużo mniejszy niż na zdjęciach.
Jedzenie - tragiczne.Może dlatego, że w hotelu byli sami Polacy i kilku Czechów, więc kucharz się nie wysilał i codziennie było to samo tragiczne jedzenie.Dla Niemców byłoby inne - dużo lepsze - jedzenie Z greckich dań tylko 2 czy 3 razy była musaka.Gdyby nie okoliczne tawerny to hotelowy kucharz swoim jedzeniem by nas wykończył. Nie jesteśmy wybredni, naprawdę wszyscy goście narzekali na jedzenie i po kilku dniach zaczęli uciekać do pobliskich restauracji. Drinki, wino rozwodnione. Lunch box to szok - pieczywo tostowe z najtańszą szynką, blee, i jabłko albo pomarańcza z twardą skórą, jak ją obrać na wycieczce poza hotelem???
Hotel ma 4 gwiazdki, ale to pomyłka. Powinno być 2/3. Jeśli kogoś stać na płacenie 860 zł za noc za pokój,który ma być bazą wypadową na wycieczki objazdowe, to jak najbardziej się nadaje. Ale jeśli ktoś przez cały pobyt nie chce z hotelu wychodzić,to niech to dobrze przemyśli.

Dziękujemy, e_sparrow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: spyros m, Ιδιοκτήτης, Arion ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear Guest
Thank you for staying with us and for sharing your experience. We appreciate your patronage hence were disappointed to read that your recent experience was not up to your expectations. We sincerely apologise, please be ensured that your constructive comments will certainly give us the opportunity to enhance our service quality.

Once again, thank you for sharing your feedback with us. I do hope that this experience will not deter you from visiting Arions in the future and you will allow us the opportunity to restore your confidence in the ultimate hospitality.
Warm Regards
The managment

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Nie rozumiem bardzo negatywnych opinii na temat tego hotelu... „ wybredni nie jesteśmy ale jedzenie monotonne i bardzo słabe „ serio?! Jeżeli ktoś nie jest wybredny co do jedzenia to nie pisze takich opinii...
Jedzenie faktycznie codziennie podstawowe te same produkty, aczkolwiek dobrej jakości, obiady pyszne, lunche tez, każdy znajdzie cos dla siebie, wiadomo nie jest to 6* hotel, ale naprawdę jedzenie fajne.
Barman Stefano bardzo pozytywny, lubiący swoją prace, wystarczy z nim zagadać jak z normalnym człowiekiem i już drinki lepsze i w większych kubeczkach :D
Basen czysty, leżaki przy basenie są, aczkolwiek ludzie idący na obiad, rezerwują sobie leżak kładąc ręcznik... bardzo słabe, wracasz z plazy chcesz poleżeć przy basenie ale niestety nie bo durni ludzie zostawiają swoje ręczniku bo przyjdą później, na plazy to samo, leżaki za free, pora lunchu godzina 12 wszyscy idą, ale zostawiają swój ręcznik żeby mieć gdzie później się położyć, moim zdaniem żenada, i polska cebula. Sam pan który pilnuje porządku na plazy twierdzi ze to głupota.
Ogólnie hotel bardzo fajny, czysty, pracownicy mili i pomocni.

Dziękujemy, Marielix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: spyros m, Ιδιοκτήτης, Arion ResortOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear Guest
Thank you for choosing to stay in Arion resort Vassilikos and for your clear and straightforward reason you describe living in our place.
Your review describes exactly your stay in "beautiful beach, lovely pool, great food, spotless resort, friendly hard working staff across the board and a brilliant team".
We are very glad to have visitors like you , authentic and straight , like all of us, and we are grateful if you decide to come again in Zakynthos to stay again in Arions.
Follow us in Our monthly News letter MagazARION for latest updates .
Warm regards
The Managment

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Razem z mężem bardzo dobrze wspominamy nasze wakacje z Zakynthos. Odnośnie hotelu jest kilka małych wad jak i zalet.

Ogólnie: hotel jest naprawdę kameralny, nie wielki, czysty, obsługa miła, barman Stefanos bardzo uśmiechnięty i kontaktowy(nawet kilka słówek w j. polskim ;)
Dość długi czas oczekiwania na pokój w hotelu. Naszym zdaniem bardzo słabe all incusive: między głównymi posiłkami praktycznie można było zjeść tylko kanapkę lub lody i wypić drinka. Jedzenie mało smaczne, monotonne, brak większego wyboru, niektóre posiłki bardzo dobre, jak ktoś chciałby się napić kawy np. o godzinie 11 czy 13 to się nie napije, ponieważ kawa tylko podczas śniadania do 10...a szkoda... nie rozumiem dlaczego.
Do wyboru tylko 2 'soki' - po rozcieńczeniu z wodą dało się wypić.
Restauracja bardziej wygląda jak stołówka, jest mała i czasami unosił się wokół niej dziwny, nie przyjemny zapach.
Brak animacji w hotelu (była tylko jedna podczas całego pobytu - w języku angielskim)
Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane codziennie, nasza łazienka bardzo mała, nieco ciemna. Klimatyzacja działa bez problemu.
Basen również czysty i nie wielki - w takim przypadku to na plus bo woda miała idealną temperaturę.
Drinki dobre, bez większego szału, kilka do wyboru - ogólnie bez zarzutu.

Reasumując hotel odpowiedni dla nie wymagających, nie jest zły, ale bywaliśmy w nieco lepszych, ogólnie polecamy, brak większych wad, pobyt wspominamy miło i fajnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój znajdował się przed basenem na parterze,kiedy chcieliśmy wyjść do basenu to praktycznie prosto z samego pokoju.
Dziękujemy, Kasiaa0607
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: spyros m, Ιδιοκτήτης, Arion ResortOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dear guest,
Thanks for choosing Arion resort vasilikos for your summer Holidays. Please accept our sincerest thanks for your support.
We are very pleased to read that you were satisfied with our hotel, and we are grateful for your mentions . We are happy to receive such important comments specialy from important guests like you about our the beautiful scenery.
Thank you for all your constructive feedback, as this helps us to continually improve our product .
It would be a pleasure to welcome you back in Arion resort vassilikos in the nearest future.
Follow our newsletter to learn about our changes and improves .
Kind regards,
The Management

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Arion resort jest bardzo fajny. Barman Stefano jest najlepszym barmanem na świecie, oraz Olga jest bardzo miła. Jedzenie jest bardzo dobre i regionalne.. Atmosfera sprzyja poznawaniu nowych miejsc. Plaże niedaleko hotelu są urocze

Dziękujemy, Rafał J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: spyros m, Ιδιοκτήτης, Arion ResortOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dear Guest,

Please accept our sincere thanks for your kind and honest review which reflects the splendid time you've had at the Arion Resort Vassilikos
We are all thrilled to read your lovely comments about hardworking staff, the unique and lovely location as well as the great atmosphere.
Many thanks for recommending us to other Trip advisor .Follow us to ur official social media for latest Updates !!
It would be a pleasure to welcome you back in the future!
Warm regards,
The Management.

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z hotelu Arion Resort w Zante. Polecam go każdemu, kto wybiera się na Zakynthos. Byłem tam na 7 dniowym pobycie z moją partnerką.
a) Lokalizacja: najlepsza jaką mogłem sobie wymarzyć do odpoczynku, blisko piaszczystej plaży (5 minut spacerem), blisko pięknej plaży z warunkami do nurkowania St. Nicholas Beach (30 minut spacerem), gdzie udało mi się zobaczyć i obserwować ośmiornicę, jeżowce, kraby i wiele różnych rybek, hotel w bardzo cichym miejscu, kilka razy spałem przy otwartym oknie, w dodatku udało nam się trafić na bardzo kulturalne towarzystwo więc z basenu oraz baru również nie było hałasu.
b) Pokoje, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki, pokoje takie jak na zdjęciach, mieliśmy ładne wykończenie w surowym drewnie co tylko nadawało klimatu greckiej sielanki, pokój duży, cichy, w środku działająca sprawnie lodówka, klimatyzacja, duża łazienka, kanapa do odpoczynku, jeśli chce się uniknąć naniesienia piasku do łóżka, widok na najbliższe góry.
c) Obsługa, miła i bardzo pomocna, bardzo dziękuję Pani, która zajmowała się moim zakwaterowaniem, była bardzo pomocna, miła i spełniała moje prośby z uśmiechem na twarzy, wszyscy byli bardzo pomocni i uśmiechnięci.
d) Jedzenie: bardzo dobre, jedynie mogę się zgodzić (z wielkimi Polskimi krytykami hoteli), że na śniadanie codziennie to samo ale znajdziecie tam wszystko co potrzebujecie, jestem sportowcem, więc uwielbiam jajka sadzone i smażoną wędlinę, w dodatku pyszna grecka kawa i pomoc przy jej zaparzaniu, bardzo dziękuję Pani, która nauczyła mnie robić kawę po grecku. Na obiady i kolacje wybór zazwyczaj dwóch mięs, ryby, owoce morza, bardzo dobre sery, wszystkie owoce i warzywa świeże. Hmm te greckie pomidory.
e) All Inclusive, nie piję alkoholu, a jeśli chodzi o resztę to soki były raczej z kartonów i dozowników mocno sztuczne i słodzone. Przyznam szczerze, że do ideału abym był w raju brakowało mi tylko np. zwykłej wody z cytryną, miętą i kostkami lodu oraz soku wyciskanego z owoców na miejscu. Za to jedyny drobny minus.
Bonusy: wszyscy z mojego turnusu dostali 8 śniadanie, sami wybierzcie, które to było czy to przed wyjazdem bardzo wcześnie czy to pierwszego dnia, przed rozpoczęciem doby hotelowej. Tak czy owak uważam, że hotel bardzo o nas zadbał w tym aspekcie za co bardzo dziękuję.
Jeśli szukacie imprezowni, miejskich atrakcji, siedzenia nad basenem ze zjeżdżalnią to omińcie ten hotel, jeśli chcecie wypocząć w bardzo miłym kameralnym hotelu, spędzać czas nad morzem i uważacie, że najważniejsze w hotelu to bardzo dobrze się wyspać, najeść oraz zrelaksować w wolnym czasie pomiędzy nurkowaniem, pływaniem, opalaniem się, spacerowaniem i po prostu wakacyjnym relaksem to jest to idealny wybór.
Bardzo negatywne opinie są dla mnie całkowicie niezrozumiałe no ale gdzie ja byłem i co ja widziałem, po prostu może się nie znam ;).

1  Dziękujemy, 997matmur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: spyros m, Ιδιοκτήτης, Arion ResortOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dear guest
The same holds true and for Arion Resort vassilikos . We are very glad that You have choosed us for your summer holidays , a person with physical and spiritual cultivation. In order for us to maintain our reputation and achieve the highest possible level of guest satisfaction, we count on you, our special guest ,to let us know how your stay was and to share your experience to online community.
Your travel in Arion is like a white canvas , and you painted colourful your experience.
Travel is to embrace diversity of our land ,and to feel the program , (SOMETHING GOOD every day).
Religiusly Believe that your experience ,is a beautiful soul and body Journey , and not forget , you can shake the sand from your shoes everywhere , but in Arion you have a Home , away from your home.
Follow us to Our Newsletter for latest updates.
Warm Regards
The Managment