Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tę wycieczkę z biurem podróży Tui ze względu na położenie, które w teorii powinno gwarantować nam miły i spokojny wypoczynek. Z Polski wylecieliśmy o 3 nad ranem, a gdy wylądowaliśmy dowiedzieliśmy się od rezydentki, że pokoje będą dopiero gotowe o 14. Gdy autobus przywiózł nas pod hotel była godzina 8 rano, a właściciel (?) hotelu wyszedł poinformować nas o tym, że recepcja jest otwarta od 9. Po prawie godzinnym czekaniu na dworze bez możliwości skorzystania z toalety lub kupienia czegoś do picia - recepcja została otwarta (od razu musieliśmy opłacić w gotówce podatek klimatyczny w naszym przypadku -2 osoby,7dni 3,50€). Usłyszeliśmy,że mamy czekać i trzy razy pytaliśmy kiedy nasz pokój będzie gotowy, dobrze chociaż, że mogliśmy w tym czasie zjeść śniadanie i czegoś się napić. Dopiero koło 11 właściciel przekazał nam klucze i powiedział, że musimy czekać jeszcze godzinę. Czyli spędziliśmy na dworze w 30 stopniowym upale 4 godziny. Szkoda, ze Tui nie ma za grosz przyzwoitości i skoro wiedzieli, że lądujemy na wyspie o 7 rano nie zagwarantowali nam pokoi wcześniej. Sam pokój nie jest zły, bo po remoncie, jest w nim lodówka, telewizor (kanały tylko po niemiecku i grecku), klimatyzacja, a okna są zabezpieczone przed owadami. Jednak jego wielkim minusem jest brak kilku podstawowych rzeczy - normalnej wielkości poduszki (jest jedna-cienka i mała), suszarki do włosów, jakichkolwiek szklanek, czajnika i wifi- które w dzisiejszych czasach jest podstawą. Rozumiemy, że może być dodatkowo płatne, ale tu nawet nie ma takiej opcji. Jest dostępne ogólne wifi na basenie, które od godziny 7 rano już praktycznie nie działa, bo łączą się z nim wszyscy goście hotelowi oraz ludzie z plaży. Tutaj warto wspomnieć, że z hotelu jest zejście na piaszczystą plażę, która jest ładna, z bardzo płytką i spokojną wodą, jednak leżaki są dodatkowo płatne (10€). Sugerując się opiniami w internecie dotyczącymi wyżywienia wybraliśmy opcję z samymi śniadaniami. Nie myśleliśmy jednak, że będzie aż tak źle. Codziennie jest to samo, do wyboru: pieczywo, ser żółty, ser feta, pomidory, ogórki, szynka, jajka, arbuz, płatki z mlekiem, dżemy i miód. Napoje (kawa,herbata,soki z dystrybutora) również pozostawiają wiele do życzenia. Hotel jest położony w bardzo spokojnej okolicy, nie ma tu nic oprócz innych hoteli, plaży, dwóch sklepów spożywczych, kilku restauracji i przystanku autobusowego (z którego można jechać do Argassi lub Zakynthos koszt biletu 1,80€). Dla osób ceniących spokój położenie powinno być odpowiednie, chociaż nam ten spokój zakłócały cykady, które od rana do późnego wieczora cały czas hałasowały (naprawdę nie był to delikatny dźwięk w oddali tylko mocne dudnienie), osy(które latały w restauracji przez co nie można było zjeść spokojnie śniadania, bo nie było żadnego zabezpieczenia przed owadami), imprezy w hotelu obok, które trwały od południa do późnych godzin wieczornych oraz miauczenie i inne dziwne odgłosy wydawane przez koty, których jest tu pełno. Mam alergie na kocią sierść i było to dla mnie dużym utrudnieniem oraz powodowało reakcje alergiczną, a w konsekwencji konieczność zażywania leków oraz złe samopoczucie, którego na wakacjach nikt nie chce. A te koty chodzą wszędzie nawet w hotelowej restauracji (pomijam już względy higieny...). Co do higieny to sprzątanie pokoi trudno nazwać nawet sprzątaniem. Zostają wyrzucone jedynie śmieci (tu dodam, że jedyny śmietnik jest malutki w łazience), podłoga przemyta, poprawione prześcieradło na łóżku i to wszystko. Nie są myte lustra, okna, zlew ani przetarty sedes. Mało tego ręczniki i pościel zostały nam wymienione po 5 dniach i to na brudniejsze niż były !!! Zarówno na ręcznikach jak i na pościeli były jakieś plamy oraz w pościeli był(na pewno nie nasz) włos. Przy ponad 30 stopniowym upale wymiana ręczników i pościeli powinna być codziennie. Nawet ręcznik, który był na podłodze koło prysznica nie został wymieniony, a dodatkowo raz położyli nam go mokrego na klamce... Sprzątanie odbywało się tez bardzo późno, bo dopiero między 15 a 16. Na plus hotelu na pewno wpływa basen, który jest dość duży i cała ta przestrzeń nad basenem wyglada bardzo ładnie i nowocześnie. Dodatkowo nad basenem jest bar (napoje, alkohole,chipsy,lody, tosty), a z leżaków można patrzeć na morze. Szkoda tylko, że jest ich stosunkowo mało, przez to o godzinie 9 nie ma praktycznie żadnych wolnych leżaków, bo większość ludzi kładzie od rana na nie ręczniki. Podsumowując nie jest to hotel, do którego wrócimy mimo jego dobrej lokalizacji i ładnego basenu

Dziękujemy, Cosmopolitan741509
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Byłam z synem w czerwcu w tym hotelu. Dostaliśmy pokój 2 os bez aneksu kuchennego ale wiem ze jest również dużo pokoi z aneksami. Hotel położony jest bajkowo nad samym morzem. Wszystko jest nowe, teren przy basenie, nowe leżaki, pokoje zrobione w nowoczesnym stylu. Panie sprzątające codziennie umilają gościom pobyt, co 3 dni wymieniają ręczniki i pościel. Do hotelu należy również tawerna ( ceny bardzo przystępne ) w której można zjeść dużo rarytasów greckiej kuchni jak i świeże ryby i owoce morza i to z widokiem na morze. Obsługa jest bardzo miła i poprostu trzeba mówić jeśli komuś czegoś brakuje. Oprócz tego są 2 bary, jeden przy basenie ( dosyć drogi ) drugi nad samym morzem. Z minusów to: brak czajnika w pokoju, bardzo monotonne śniadania, basen czynny do 19.00, i cena za leżaki nad morzem 10€, nie wolno przy basenie spożywać swoim napoji i przekąsek.
Ale powiem tak, mimo tych paru negatywnych szczegółów, pobyt w tym hotelu wynagradza widok każdego dnia i cudowny klimat. Wiec jeśli ktoś chce sobie popsuć wakacje przez takie bzdury to proszę bardzo, ale ja uważam to miejsce za cudowne i chętnie go polecam i kiedyś tam wrócę. Oprócz tego, hotel jest w miasteczku bardzo sympatycznym i cichutkim. 3 minuty od hotelu są 2 tawerny, Familia ma lepsze jedzenie, 2 sklepy i wypożyczalnia aut. Do przystanku autobusowego jest jakieś 10 min. Podsumowując, jeśli chcecie odpocząć w ciszy i malowniczym miejscu to Koukis Club jest idealnym miejscem.

Dziękujemy, Katarzyna1077
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jesteśmy w Koukis. Jest wspaniałe. Warunki wspaniałe, obsługa cudowna, barman przemiły. Basen super. Plaża cudna, woda w morzu cieplutko. Jesteśmy zachwyceni. Dzieci są szczęśliwe. Za rok tu wracamy .

Dziękujemy, Anet3881
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to nasza druga wizyta w tym hotelu, bardzo zadbany po remoncie. Wszystko w pokojach nowe rownież leżaki i parasole przy basenie i na plaży.
Obsługa bardzo miła przyjażnie nastawiona dla gości (pozdrowienia dla barmana).
Czytalem w opiniach ze brak szklanek i czajnika, to nie jest prawda poniewaz hotel znajduje sie w dwoch budynkach. W jednym sa pokoje 2 osobowe (z widokiem na ogród częściowo na morze)ze śniadaniami a w drugim budynku 3 i 4 osobowe(wszyskie z widokiem na basen i morze) z kuchenką i szklankami ,garnkami i maszynką do gotowania. Cały obiekt usytuowany przy samym morzu z pięknym widokiem .
Pare metrów od Kukis można korzystać ze sportów wodnych....co do śniadań to prawda nie są ciekawe ,bagietka serek szynka jajko i dżem do tego kawa lub herbata. W okolicy sa dwa sklepy spożywcze i kilka tavern w których można zjeść. Jeśli ktoś chce odpocząć na urlopie polecam ten obiekt(szczególnie z dziećmi woda w morzu ciepła i płytka). Zdjęcia na tą chwile są aktualne tylko w wewnątrz , zewnątrz jest o wiele ładniej sztuczna trawa przy basenie nowe leżaki bar przy basenie też odnowiony.
Jeśli ktoś będzie chciał odwiedzić stolice to przy drugim sklepie spożywczym jest przystanek autobusowy (rozkład jazdy w hotelowej recepcji, cena biletu to 1,8€ w jedną strone)
Napewno jeśli będe miał okazje odwiedze ten obiekt jeszcze raz.

Dziękujemy, oczko39
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Hotel położony w miejscowości Vasilikos, to bardzo mała miejscowość gdzie oprócz kilku tawern, sklepu oraz kilku piaszczystych plaż nie ma innych atrakcji. Jeżeli ktoś chce skorzystać ze sportów wodnych jest taka możliwość na dwóch plażach jedna to St. Nicholas Beach i Banana Beach. Hotel ma praktycznie prywatną plaże gdzie zejść można prosto z basenu, duży minus to płatne leżaki na plaży przy hotelowej. Basen zadbany widać, że cały kompleks jest bo remoncie. Pokoje również nowe i czyste, ale brak w nich np. czajnika czy szklanek. Nie ma też mydła w toalecie. Jeżeli chodzi o śniadania to pozostawiają wiele do życzenia, kilka bułek, dżem, kilka plasterków sera i wędliny są jeszcze zimne jajka na twardo i to by było na tyle. Do picia kawa, herbata i rozcieńczane soki z automatu. Jeżeli ktoś przyjdzie na śniadanie po 9:00 może się okazać, że nie zje nic bo obsługa nie dodaje pieczywa. Polecam pobyt w tym hotelu bo pomimo naprawdę fatalnych śniadań i płatnych leżaków przy plaży jest to naprawdę miły i przytulny hotel gdzie naprawdę można odpocząć.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Scoff S