Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel w żadnym wypadku nie zasługuje na 4*, co najwyżej 2,5*. Pokoje,nawet te w odnowionej części są brzydkie,surowe na pewno nie sa czyste. Przez caly tydzien pobytu ani razu nikt nie umyl lustra w pokoju. Podłoga w pokoju myta tylko w środkowej części. W łazience brudno, z wanny odchodzi farba. Tak okropnych,smierdzacych i zardzewialych wind jeszcze nie widziałam. W moim pokoju nie czuć kanalizacji, natomiast w pokoju obok, w którym mieszkała moja mama smród okropny. Przez 3 dni walczyłam o zmianę pokoju- na recepcji po prostu nas zwodzili, aż w końcu odpuscilismy bo to po prostu żałosne. Nasze pokoje usytuowane w takim miejscu, że aby dojść gdziekolwiek należało wjechać winda na 1 piętro, iść do innej części hotelu i następnie kolejną winda wjechać ponownie na 1 piętro. Dla osób młodych i sprawnych nie stanowi to problemu, ale podróżując z osobą starsza i dzieckiem (kwestia wozka) przemieszczanie się jest wyzwaniem. Jedzenie nie jest najgorsze,każdy coś dla siebie znajdzie. Bardzo mały wybór owoców,Ale te, które są sa bardzo dobre. Plaża ok,ale byliśmy na niej zaledwie 1 raz, bo winda raz działa raz nie (dla osoby starszej lub dzieci wejście z plaży do hotelu bardzo męczące, dla osób sprawnych ok). Polecam plażę Casa Playa Banana Beach, piękna,super beach bar. Przepiękna i spokojna plaża Gerakas. My jeździliśmy na jedną i drugą taxi,ale można dojść na nóżkach:) Baseny przy hotelu niewielkie, ilość lezakow nie zaspokaja jednak nawet w 15% zapotrzebowania. Leżaki o 8 rano już podsumowane ;) Sama wyspa piękna, plaża, najlepiej wypożyczyć samochód i samemu ja zwiedzić. Miliard zakrętów, ale niewielki ruch, podróżuje się fajnie. Ogólnie wyspa warta zobaczenia i chciałabym tu wrócić ale nie do tego hotelu.

1  Dziękujemy, Karolinaa1984
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel wpożądku byliśmy w nim 2 razy.Po ostatnim powrocie mojej żonie zgineło kilka ładnych ciuchów co więcej to nie wiemy bo jesteśmy w trakcie rozpakowywania...szok... wiem że sprzątaczki otwierały moją walizke ponieważ wychodząc rano pierwszego dnia zapamiętałem jak była zamknięta walizka i specjalnie kilka rzeczy ułożyłem..grzebały...szok

Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Wiec....wlasnie wrocilismy z wakacji z Palazzo Di Zante z wielkim usmiechem i lzami w oczach!!! ludzie pracujacy w tym hotelu to najmilsi ludzie na swiecie...przywracaja wiare w bezinteresownosc i dobroc!!! bez tych ludzie nie bylo by to samo!!! a o kim mowa:- Restauracja manager Thomas - mowi po polsku!!! i to jak dobrze:D zawsze sluzy pomoca do samego konca o nas dbal!!!:), kochana Ioana & Sotiris dzieki nim panuje taka mila atosfera w restauracji!!! zawsze usmiechnieci i to nie dlatego ze chca twoich pieniedzy, oni poprostu maja dobre serce!!!aaaa i najlepszy barman na swiecie Kwastas!!! jak chcecie sie napic czegos dobrego to tylko do niego!!!! a nastepnie najlepsza szefowa kuchni Ifani!!! Spoznilismy sie peirszego dnia na obiad(all inclusive) poprosilismy ladnie o cokolwiek i Ifani zrobila nam najlepsze kanapki na swiecie zebysmy nie glodowali do kolacji:D:D:D cokolwiek zlego tu pisza to pewnie brytyjczycy ktorzy maja ludzi za nic i oczekuja Bog wie czego...tak wiec nie zastanawiajcie sie bo nie ma nad czym! mega ludzie, mega miejsce! aaa i w ostatnia noc na nasza plaze przyplynal zolw! jak ktos byl by zainteresowany... hotel polozony jest z dala od miasta wiec najlepiej wynajac auto...chyba ze lubisz spokoj...pozdrawiam!!!!:)

Wskazówka dotycząca pokoi: niesamowici ludzie!
Dziękujemy, Asia2606
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Nie polecam. Obok czterech gwiazdek ten hotel nawet nie stał. Wieczorem na tarasie smród z kanalizacji niesamowity, łazienka delikatnie mówiąc mało komfortowa, jedzenie nie do jedzenia. Na dzień przed wylotem na kolację podali coś zepsutego, kilka osób się zatruło, skończyłam w klinice na zastrzykach i nafaszerowana tabletkami, żeby być w stanie dolecieć do domu, co skutecznie zrujnowało moja opinię o tym miejscu. Na plus organizacja czasu gości, fajne zajęcia z zumby, fitness czy tańca, mile wspominamy również barmanów i pizzerię w kompleksie hotelowym. Mimo to hotel kompletnie niewart takiej ceny, nie zamierzam wracać.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Marta T
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel z dala od miasta, jedzenie monotonne codziennie jedno i to samo. Smród z szamba czuć w każdej części hotelu.Miejsca na basenie trzeba wcześniej zajmować gdyż zbyt mało leżaków.Generalnie nie polecamy.

1  Dziękujemy, Spede34